Тренажер недорогоТренажер недорого

Особливості сучасних тренажерів для дому

Щоб можна було купити для дому тренажер, недорого і при цьому гарантовано отримати від занять на ньому користь, варто знати про деякі їх різновидах. Всі існуючі тренажери за типом впливу на організм людини діляться на силові та кардіотренажери. Перші виконують функцію розвитку м’язової маси і сили, другі — розвивають у нас витривалість, зміцнюють серце і легені, призводять тіло в тонус.

Крім того, вони можуть ще ділитися на тренажери для повноцінного комерційного використання, неинтенсивного комерційного використання та спортивний інвентар для домашніх занять. Професійні тренажери (перші два види) володіють високим ступенем довговічності і досконалості. Перевагою домашніх тренажерів є їх практичність, універсальність, компактність. Купуючи той чи інший тренажер недорого варто звернути увагу на наявність сертифікатів міжнародних стандартів. Сильно низька ціна і відсутність сертифікатів повинно вас насторожити, тому краще відмовитися від такої покупки.
Якщо ж той тренажер, якому ви віддали перевагу, відповідає міжнародним стандартам, значить можна бути впевненим у досягненні успішних результатів в роцессе тренувань на ньому. Крім того, займаючись на ньому можна не турбуватися про свою безпеку. При виборі домашнього тренажера потрібно ще врахувати його деякі технічні характеристики. Приміром, зверніть увагу на легкість в транспортуванні, поліфункціональність і ступінь його компактності.

Заняття в будь-якому тренажерному залі завжди починаються з легкої розминки і відмінним помічником у цій справі є саме кардіотренажери. Вони здатні наситити наш організм необхідною зарядом бадьорості, енергії, але, головним чином, киснем. Тому кардіотренажери користуються сьогодні великою популярністю, особливо в домашніх умовах. Самим недорогим тренажером цієї групи, але при цьому дуже корисним для тіла, вважається велосипед. Примітною його особливістю є його компактність.

Він вважається найбезпечнішим для людей із зайвою вагою, які страждають від захворювань колінних суглобів і хребта. Бігова доріжка — це ще один відмінний домашній тренажер, що відноситься до класу кардіо. Він також не менш популярний, оскільки переважна частина людей воліє займатися природними видами спорту, до яких можна віднести біг або ходьбу. При покупці цього тренажера звертайте увагу на його потужність, яка буде залежати від ваги людини. Наприклад, якщо ви важите менше 80 кг, тоді вам буде досить доріжки з потужністю 1,5 кінських сил.

З числа тренажерів для прокачування м’язів і розвитку сили в домашніх умовах відмінним помічником може стати силова станція. Вона відноситься до розряду силових тренажерів і об’єднує в собі лаву, тягу блоків і важелі.