Тренажер орбитрекТренажер орбитрек

Про що потрібно знати, вибираючи орбитрек

Кожен, хто хоча б раз відвідував спортзал знає, якими популярними в наші дні є орбитреки (еліпсоїди). Дані тренажери забезпечують хорошою кардиотренировках більшість м’язів, при цьому відбувається активне їх насичення киснем. Чим же викликана популярність еліпсоїдів? Справа в тому, що вони є універсальними пристроями, пропонуючи більшу ефективність тренувань.

Якщо ви маєте намір придбати собі додому тренажер орбітрек, вам варто знати, що сучасний спортивний ринок пропонує величезну кількість моделей цього пристрою. Цінові категорії також обширні: починаючи від пари сотень доларів і закінчуючи кількома тисячами. Однак перш ніж ви віддасте необхідну суму за орбітрек, вам варто визначитися з деякими нюансами.
Велику роль у виборі тренажера орбитрек грає, звичайно ж, фінансова можливість людини. Ви повинні вирішити, яку максимальну суму зможете віддати при покупці. Потім приділіть увагу своєму спортивному досвіду: займалися ви коли-небудь на тренажерах? Справа в тому, що якщо ви досить досвідчений спортсмен, тоді ваші вимоги до еліпсоїда будуть на порядок іншими, ніж, приміром, у літньої людини. Сенс визначення цього фактора полягає в тому, щоб у наслідку отримувати максимальну користь від придбаного вами тренажера і уникнути перетворення його в непотрібну підставку для речей, від якої немає ніякої користі.

До речі, якщо орбитрек необхідний літній людині, то тут дуже важливо стежити за станом організму під час тренувань. Тому краще не поскупитися і вибрати моделі з нагрудним датчиком і пульсозависимими програмами. Також рекомендується визначитися з тим, які додаткові функції повинен буде виконувати тренажер орбітрек. У багатьох з них є спеціальні програми, що визначають режим тренування, кількість спалених калорій, пройденої дистанції, а також є вимірювачі пульсу.

Вимірювання пульсу може здійснюватися одним і двох способів: дистанційно або контактно. У інших моделей є вбудовані вентилятори, роз’єми для Mp3 плеєрів, підставки для пляшок з водою і т.д. При цьому варто пам’ятати, що чим більше функцій здатний здійснювати тренажер, тим вищою буде його ціна.

Перед покупкою варто звернути увагу на те, хто саме буде займатися на тренажері орбитрек. Це важливо, оскільки для двох чоловік вагою до 60 кг потрібен зовсім інший тренажер у порівнянні з сім’єю з 4 осіб, двоє з яких важать понад 100 кг. Додатковий людина після кожних двох, що користується ОРБИТРЕК не менше 3 разів на тиждень, надає серйозну навантаження на нього.

Тому краще віддати перевагу професійним або напівпрофесійним моделями.