Тренажер розміриТренажер розміри

Які тренажери невеликих розмірів можна купити для дому

Починати піклуватися про власне здоров’я необхідно до того моменту, поки вас здолають серйозні захворювання. Відмінним помічником у цій справі у всі часи залишалися спортивні заняття. У наш час займатися спортом можна з величезним задоволенням, оскільки асортимент існуючих товарів дуже різноманітний. Завдяки цьому кожен може самостійно створити оптимальні умови для занять спортом. При цьому зовсім не обов’язково відвідувати фітнес-клуби, адже завжди додому можна придбати тренажер з розмірами, придатними для ваших житлових умов.
Справа в тому, що в наш час можна купити досить компактний і одночасно багатофункціональний тренажер, який дозволить вам заощадити місце в квартирі і отримати максимум від фізичних занять на ньому. Люди, впевнені в тому, що в малогабаритній квартирі нереально мати тренажер, можливо, жодного разу не бачили степпер. Це компактне спортивне пристрій, що імітує підйом по сходах та інші подібні дії. «Що корисного в цьому?» — Запитаєте ви. Заняття на степпере дозволяють отримувати максимально щадний і безпечний формат навантажень, при цьому забезпечується їх висока ефективність.

Розміри тренажера дозволяють при необхідності заховати його в шафу, або засунути під ліжко, або навіть зберігати в маленькій тумбочці. Степпер — це тренажер групи кардіо, тому він активно розвиває наше серце, легені, підкачує м’язи ніг, сідниць, посилює витривалість. До числа компактних пристроїв можна віднести ще гребний тренажер. Виходячи з його назви можна зрозуміти, що основний принцип роботи на ньому полягає у відтворенні руху рук в момент веслування. Надана їм навантаження здатна впливати на прес, м’язи рук, спини, стегон.

Крім цього, поліпшується стан хребта, формується правильна постава. При цьому розміри тренажерів веслування залежать, головним чином, від їх можливості складатися. Завдяки цьому їх, як і степпер, можна зберігати під ліжком, на малогабаритних балкона, в коморах кімнатах і т.д.

Вибір тренажера для квартири повинен грунтуватися, крім іншого, на його ергономічності і економії простору. Саме тому звертайте увагу в першу чергу на складні моделі. Такими іноді бувають деякі еліптичні тренажери (орбітреки), тобто ті, на яких ноги описують овал.

Крім того, нещодавно з’явилися навіть складаються бігові доріжки — тонкі, легкі. У складеному стані вони запросто можуть поміститися під диваном або ліжком. Однак для їх використання є обмеження — занадто тонка і легка конструкція протипоказана для людей з масою тіла вище 100 кг.