Тренажер турнік брусиТренажер турнік бруси

Тренажер турнік-бруси — універсальне домашнє спортивне обладнання

Спортивний тренажер турнік-бруси кріпиться до стінки і не займає багато місця. Залежно від обраної моделі, снаряд може замінити цілий ряд спортивного обладнання: бруси, традиційний турнік, шведську стінку і тренажер на прес. Заняття на подібному тренажері дозволяють підтягнути і розвинути м’язи грудної клітки, спини, стегон, преса, рук. Звичайний вис на тренажерах турнік бруси дозволяє виправити поставу у людей будь-якого віку.
Давайте розглянемо переваги тренажера: • зручність тренажера полягає в тому, що його абсолютно легко можна встановити в будь-якій квартирі, що дозволяє проводити тренування дому у час, зручний для вас. При цьому снаряд має скромні габарити і невелику вартість; • найпростішою моделлю є перекладина, яка кріпиться у вузькому отворі між стінами або в дверному отворі. Широка популярність снаряда обумовлена ​​його дешевизною, компактністю і простотою установки. Недоліки тренажера досить скромні — основним мінусом є обмежена кількість вправ, які можна виконувати. Приміром, вправи в положенні вниз головою виконувати на тренажерах турнік бруси неможливо.

Також є обмеження по вазі спортсменів. Якщо вага що займається людини понад 100 кг, існує велика ймовірність самовільного демонтажу снаряда, причому разом з частиною стіни, на якій він закріплений. В іншому, при правильному монтажі, такий варіант виключається. Перш за все, перед покупкою такого обладнання, варто оцінити можливості надійного кріплення до стінки.

Слід зазначити, що існують знімні і доладні варіанти настінних тренажерів. У разі знімного снаряда, на стіні залишаться лише кріплення. Такі моделі популярні серед власників невеликої житлової площі.

Однією з варіацій домашнього тренажера вважається підлоговий турнік, хоча це, швидше цілий комплекс: тренажер на прес, бруси, турнік. Положення перекладин, як правило, можна регулювати. У комплект деяких моделей таких тренажерів входять тримачі для гантелей, лава, боксерський мішок, штанга і багато іншого.

При виборі моделі слід звернути увагу на обсяг площі, яку ви можете виділити під спортивний куточок, а також ваші фінансові можливості. Також потрібно ретельно проаналізувати поверхню поперечини тренажерів турнік бруси — вона повинна бути гладкою, а краще рельєфною або забарвленої. Таким чином, ви зможете знизити ковзання рук. Також при виборі моделі повинні враховуватися габарити спортсмена: зріст, вага і т.д.

Бруси і турнік — це класичні снаряди, які дозволяють сформувати рельєф і збільшити м’язову масу.