Тренажер запчастиниТренажер запчастини

Що робити, якщо тренажер бігова доріжка вийшов з ладу

У разі настання несправності бігової доріжки необхідно звернутися за допомогою в сервісний центр або до представників магазину, в якому ви купували тренажер. Запчастини бігової доріжки можуть стати в нагоді вам тільки в тому випадку, якщо окремі компоненти машини вийшли з ладу. Проте на самому початку настання несправної роботи бігової доріжки потрібно спробувати самостійно з’ясувати в чому проблема. Замінити дефектну деталь можна, дізнавшись номер використовуваної вами моделі тренажера і її серійний номер, а також код помилки, який міг би придатися у визначенні безпосередньої причини несправності. Найчастіше номер помилки показує дисплей бігової доріжки.
Переважна частина тренажерів має однотипну комбінацію кодів, несучу буквено-цифрову інформацію, яка дозволить визначити тип поломки. Але якщо такі повідомлення не збігаються з тими, які ми бачимо на дисплеї пристрою, потрібно звернути увагу на інструкцію. Купувати запчастини до тренажера може і не доведеться, якщо на екрані з’явиться повідомлення Е1, що свідчить про помилку датчика швидкості. Щоб спробувати її вирішити, потрібно з мережі електроживлення висмикнути шнур від доріжки, почекати пару хвилин і знову включити живлення. Однак якщо ці дії не змінили ситуацію, варто зателефонувати в сервісний центр або до дилера, повідомивши код помилки.

Якщо у вас висвітилися коди Е6 і Е7 порядок дій повинен бути аналогічним. Також рекомендується в самому початку виявлення несправності переконатися в тому, що тренажер перестав правильно функціонувати не через включення автоматики захисного механізму, який властивий всім пристроям подібного роду. Так, бігова доріжка зупиняє роботу у випадку, коли навантаження перевищила допустиму норму.

У даній ситуації не знадобиться запчастина для тренажера, а всього лише його відключення від розетки. Після цього натисніть вимикач безпеки, а потім за допомогою шнура підключіть живлення до доріжки. Також не варто панікувати у тих випадках, коли бігова доріжка перестала функціонувати після тривалої роботи.

Приміром, у більшості моделей спрацьовує автоматичне відключення, якщо тренажер включений протягом 6:00 поспіль (деякі моделі мають допустимий час, яке може варіюватися від 3 до 5:00). Щоб доріжка змогла знову працювати, потрібно відключити шнур живлення, трохи почекати, після чого знову підключити тренажер до мережі. І тільки в тому випадку, коли всі вищевказані дії не надали належного ефекту, варто зв’язатися з професійними майстрами.

Інакше при самостійному ремонті можна безповоротно зламати пристрій.