Тренажер зроби самТренажер «зроби сам»

Як самостійно зробити тренажер в домашніх умовах

Якщо немає можливості придбати абонемент для відвідування спортзалу, або навіть купити необхідний тренажер, не варто засмучуватися — зроби тренажер сам. Це цілком реально, тим більше сьогодні в інтернеті є величезна кількість різних креслень і схем спортивних пристроїв. У такій ситуації найактуальнішою фразою буде: «Очі бояться, а руки роблять». Отже, для початку можна створити у себе вдома регульовану похилу лаву — відмінний елемент силового тренажера.
З її допомогою вам вдасться більш інтенсивно прокачувати м’язи преса. Для того, щоб її створити, знадобляться: металеві труби квадратного або круглого перетину, металеві прути, листове залізо, шкірозамінник, дерев’яна плита, утеплювач для труб. З інструментів знадобляться пила по металу, набір слюсарних інструментів, зварювальний апарат та дриль. Згідно сподобалася вам схемою тренажера «зроби сам» в інтернеті, необхідно зварити каркас інструкції, який складатиметься, головним чином, з довжиною і короткою стійок з ніжками.

Пам’ятайте, що зварювальні шви обов’язково потрібно буде ретельно затерти, в іншому випадку є великий ризик надалі отримати серйозну травму. Крім того, що використовується в подібної конструкції ще й центральна труба — вона з’єднується зі стійкою жорстко, а з довжиною — рухомо (це дозволить вам регулювати кут нахилу спинки). Для рухливості використовуйте вісь і фіксатор.

Для того, щоб можна було змінювати положення упорів, не забудьте про П-подібний кронштейн зі спеціальним гвинтом для фіксації. Для сидіння буде використовуватися дерев’яна плита товщиною не менше 15 мм. Після того, як вона буде прикріплена, її слід оббити поролоном і шкірзамінником. Що стосується валиків в тренажері «зроби сам», то для їх створення можна скористатися утеплювачем для труб, який щільно натягують один на інший, а потім також покривають шкірзамінником.

Не завадить після цього пофарбувати всі металеві деталі. Крім того, можна самостійно виготовити колесо для преса. Для цього знадобиться колесо від старої коляски, самоката, металевий стрижень з різьбленням, довжина якого не більше 30 см, шматок садового шланга і пара гайок для фіксації колеса.

Колесо встановлюється максимально щільно посередині стрижня, а зафіксувати це положення можна за допомогою гайок. Ну, а садовий шланг необхідний для створення ергономічних та естетичних ручок.