Тренажери для домуТренажери для дому

Які тренажери можна купити для дому

Сучасні моделі тренажерів для дому можуть бути багатофункціональними і в той же час займати небагато місця. Якщо вдало вибрати тренажер, він дасть можливість проводити ефективні заняття спортом вдома в той час дня, коли це більш зручно. Навіть якщо покупка тренажера потребують значних коштів, це буде набагато економніше, ніж регулярне відвідування тренажерного залу або фітнес-центру.
Виробники спортивного обладнання пропонують тренажери різних видів: кардіотренажери, тренажери для зниження ваги і силові тренажери для дому. Кожен вид тренажера буде більш ефективний при роботі з окремими групами м’язів і в своїй цільовій спрямованості. Домашні кардіотренажери допоможуть скинути зайву вагу. Заняття на таких тренажерах досить активні. Вибираючи подібні тренажери для дому, слід враховувати індивідуальні переваги.

Деяким людям більше подобається біг. Значить їм варто віддати перевагу біговій доріжці, яка дозволить зміцнити весь організм і підтягнути обвислі шкіру на ногах. Любителі їзди на велосипеді, безсумнівно, оцінять переваги велотренажера. Вони можуть бути різними.

Існують прості велотренажери та тренажери, обладнані всілякими датчиками. Орбитрек (докладніше див. Орбітреки USA STYLE) і степпер пропонують інтенсивні вправи, які допоможуть спалювати більше калорій.

Найчастіше тренажери, призначені для домашнього використання, складаються і їх можна легко сховати. При виборі такого тренажера слід звертати увагу на його ширину і привід. Також тренажер повинен працювати безшумно. Матеріали, використані для виготовлення тренажера повинні бути міцними і стійкими до пошкоджень. Силові тренажери для будинку використовуються для зміцнення і нарощування м’язів.

При виборі такого тренажера необхідно звертати увагу на його розмір і універсальність. До силових тренажерів відносять тренажер під власним тілом, тренажер з вбудованими вагами і тренажер з вільним вагою. Варто відразу визначити, скільки місця в будинку може бути виділено для розміщення тренажера.