Тренажери для дому бігові доріжкиТренажери для дому: бігові доріжки

Рекомендації по вибору бігової доріжки для домашнього спортзалу

Сучасній людині деколи складно знайти час на заняття спортом. Проте причиною відмови від тренувань це зовсім не є. Проблему допоможуть вирішити тренажери для дому: бігові доріжки, фітнес-станції, велотренажери, гімнастичні лави і шведські стінки. Одним з ефективних і корисних видів спорту є біг. Подібні заняття дозволяють тренувати серцевий м’яз, активізують метаболічні процеси, підвищують загальний тонус організму.

Тренування на біговій доріжці дозволять вам отримати на весь день заряд бадьорості і набути підтягнуте тіло. У процесі занять на тренажері ви повинні відчувати комфорт. Саме тому від вибору правильного спортивного обладнання буде залежати якість занять.
Сучасний ринок пропонує до вашої уваги різні види тренажерів. Розглянемо переваги і недоліки наявного асортименту. Бігові доріжки діляться на дві групи: • механічні; • електричні. Основна відмінність моделей полягає в тому, що механічну доріжку в рух ми наводимо самостійно. В електричних моделях встановлений мотор, який приводить в рух бігове полотно.

Розглянемо переваги і недоліки механічної бігової доріжки в ролі тренажерів для дому. Дана модель дозволяє рухатися зі зручною для вас швидкістю, економить електроенергію, а також не так дорого коштує. Недоліками моделі є підвищена навантаження на ноги і відсутність додаткових режимів роботи тренажера.

Аналогічно проаналізуємо електричну бігову доріжку. Наявність мотора дозволяє знизити навантаження на ноги, а наявність спеціальних програм і датчиків дозволяє підвищувати якість тренування, відстежувати стан організму. Основним мінусом є висока вартість моделі.

Також доведеться витратитися на оплату спожитої електроенергії. Бігове полотно являє собою надягнуту на два вала кільцеву стрічку. При виборі доріжки для бігу слід звернути увагу на кількість шарів стрічки і розмір. М’якість і зручність полотна залежить від кількості шарів стрічки. Розмір підбирається індивідуально, тут важливо протестувати вподобану модель.

Вибирати моделі з великим полотном не має сенсу, достатньо просто, щоб при бігу ви не оступалися. На відміну від інших тренажерів для дому, бігова доріжка дозволяє стежити за станом здоров’я під час занять. Спеціальні датчики вимірюють пульс, витрачені калорії, швидкість бігу і пройдену відстань. Дорожчі моделі обладнані вбудованими повноцінними програмами і режимами тренувань. При виборі бігової доріжки слід звернути увагу на панель управління: важливо, щоб інтерфейс був зрозумілим і зручним для користувача.

Не забувайте, що бігова доріжка повинна, насамперед, задовольняти вашим запитам.