Тренажери для дому в магазиніТренажери для дому в магазині

Тренажери для дому як альтернатива відвідування фітнес клубу

У будь-якому магазині спортивного обладнання сьогодні можна зустріти окрему групу тренажерів, призначених для домашньої експлуатації. Головною відмінністю моделей є компактність. Якщо професійне обладнання є досить громіздким і дорогим, то тренажери для дому в магазині придбати можна за доступними цінами, такий інвентар, до того ж, багато місця не займає. Серед широкого розмаїття домашніх тренажерів ви зможете зустріти: • орбитреки або еліптичні тренажери; • бігові доріжки; • степпери; • фітнес станції; • тренажери для веслування; • велотренажери.
У такому асортименті товарів загубитися досить просто. Виникає закономірне питання, який саме тренажер для домашнього використання вам підходить? Насамперед, слід визначитися з метою тренувань. Якщо ви бажаєте скинути пару кілограмів, підвищити тонус організму, зміцнити здоров’я, тоді ваш вибір буде на користь кардиотренажеров. Подібне обладнання розвиває легені, насичує кров киснем, сприяє схудненню.

Найпопулярнішими представниками даного класу є еліпсоїди, велотренажери та бігові доріжки. Ціна на такі товари залежить від виду спорядження: механічні тренажери для дому в магазині можна придбати дешевше, ніж електричні. До того ж, оскільки електричні моделі працюють від мережі — доведеться в графу додаткових витрат включити плату за спожиту електроенергію.

Кардіотренажери чудово вписуються в невеликий офіс або квартиру. Завдяки біговій доріжці, ви в будь-який зручний час зможете зайнятися корисною бігом. Наявність додаткових тренувальних програм дозволяє варіювати техніку виконання вправ і швидкість. Однак слід зазначити, що біг підвищує навантаження на суглоби. Любителям велосипедних прогулянок сподобається використання для тренувань велотренажера.

Устаткування дозволить вам крутити педалі і займатися спортом, навіть, якщо за вікном лютує гроза. Такий тренажер дозволяє опрацювати ноги, стегна і сприяє підвищенню витривалості. Серед тренажерів для дому в магазині ви знайдете популярні останнім часом еліптичні тренажери. Таке обладнання дозволяє тренувати одночасно кілька груп м’язів. У еліпсоїда об’єднані функції степпера, бігової доріжки і велотренажера.

Степпери створюють імітацію руху по сходинках. Тренування спрямовані на опрацювання вузької групи м’язів: ноги і сідниці. Якщо ви бажаєте підвищити силу, витривалість і привести в тонус м’язи, вам слід звернути увагу на силові фітнес станції.

Такі домашні силові тренажери дозволяють проводити заняття людям з різними рівнями підготовки, а також активізують роботу всіх м’язів тіла.