Тренажери для дому за відгукамиТренажери для дому, за відгуками

Тренажери для дому: правила вибору еліпсоїдів

Всі спортивні тренажери в спортивному світі можна розділити на дві великі групи: силові і кардіотренажери. Фітнес-станції, спортивні лави, силові комплекси є представниками класу силових тренажерів, які спрямовані на ріст м’язової маси, формування рельєфу і підвищення витривалості. Особливою популярністю серед любителів домашнього спорту користуються кардіотренажери: бігові доріжки, степпери, еліпсоїди, велотренажери та інші. Завдяки такому обладнанню одночасно можна тренувати кілька м’язових груп.
Заняття на тренажері дозволяють підтягнути все тіло. Еліптичні тренажери для дому, за відгуками фахівців, є найбільш оптимальним обладнанням з лінійки кардиотренажеров. Великою перевагою еліпсоїдів є той факт, що, на відміну від бігової доріжки, вони підходять людям, що мають проблеми з суглобами. Численні програми тренувань дозволяють вносити різноманітність у тренувальний процес. Як правильно вибрати еліпсоїд?

Насамперед, потрібно визначити бюджет на придбання тренажера. Існують два види еліпсоїдів: електричні і механічні. Електричні моделі оснащені спеціальним мотором, який приводить в дію обладнання. Причому, у разі придбання такого варіанта, варто відразу передбачити додаткову групу витрат — за спожиту електроенергію.

Механічний еліпсоїд приводиться в дію самим спортсменом. Безумовно, такі моделі коштують набагато дешевше, але створюють додатковий шум. Еліптичні тренажери для дому, за відгуками займаються, є дуже ефективними і зручними в експлуатації. Прекрасно вписується, навіть у невелику площу, дозволяють компактні розміри обладнання.

Якщо на покупці тренажера економити ви не збираєтеся, фахівці рекомендують звернути увагу на електромагнітний еліпсоїд. Спеціальна система гальмування дозволяє знизити шум під час тренування. Більшість моделей обладнані сучасними комп’ютерними системами, які дозволяють стежити за навантаженням, кількістю витрачених калорій, підбирати тренувальні програм і контролювати станом займається. При виборі еліпсоїда для домашнього користування слід звернути увагу не тільки на бюджет, відведений на придбання товару, а й на габарити обладнання. Компактні розміри, естетичний і стильний дизайн, дозволять вибраній вами моделі прекрасно вписується у ваш інтер’єр.

Завдяки відгукам про тренажерах для дому, ви зможете вибрати оптимальний варіант обладнання за своїми потребам і можливостям.