Тренажери для хребтаТренажери для хребта

Тренажери для ідеальної талії і сильною спини

Заняття на таких тренажерах ідеально підійдуть для людей, які тільки починають займатися силовими видами спорту. Тренажери для хребта можуть бути похилими і горизонтальними. У похилих тренажерах кут нахилу складає близько 45 градусів. Найчастіше такі тренажери можуть регулюватися по висоті, тому вони ідеально підходять для спортсменів будь-якого зростання. Також в них є валики і подушки для ніг.
Вправи, які виконуються на гиперєкстензии, безпечні та ефективні. Під час виконання вправ на тренажерах цього типу добре розтягуються м’язи спини. Тренажери гиперєкстензии часто використовують, як разогревочние тренажери, які допомагають уникнути травм при більш інтенсивних навантаженнях. Такі вправи ефективно зміцнюють нижню область спини, що запобігає отриманню травм сухожиль і хребта. Таким чином, зміцнюється весь опорно-руховий апарат.

До того ж завдяки міцним м’язам спини поліпшується постава. На тренажерах гиперєкстензии можна виконувати кілька типів вправ: нахил до упору, гиперєкстензия м’язів спини і згинання тулуба із зафіксованими ногами. Такі тренажери для хребта можуть бути використані спортсменами, яким з яких-небудь причин протипоказана навантаження на хребет вертикального типу. Також подібні вправи допоможуть розробити м’язи спини після травм попереку.

Вправи, які виконуються на гиперєкстензии, є силовими. При цьому основне навантаження припадає на поперековий відділ. Варто пам’ятати, що в похилому положенні навантаження буде більше в три рази.

Іедально доповнити вправи на такому тренажері можуть присідання і основна тяга зі штангою. При виконанні цих вправ спина залишається в прямому положенні.