Тренажери для нігТренажери для ніг

Тренажер для м’язів ніг

Якщо ви хочете, щоб ваші ноги були стрункими і красивими, то найкращий вихід для цього — купити тренажери для ніг. Тим більше, що на ринку представлений великий вибір таких пристроїв, головне тепер визначитися, що саме вам потрібно. При цьому потрібно враховувати, що далеко не всі тренажери підходять для того, щоб використовувати їх в домашніх умовах. У цій статті ми постараємося описати всі недоліки і достоїнства, якими володіють тренажери для ніг.

Почнемо з бігової доріжки. Розміри цього тренажер не такі маленькі, щоб його можна було заховати від чужих очей. У квартирі, особливо малогабаритної, він буде заважати досить сильно, і займати простір, якого і так мало. Але якщо ви можете дозволити собі купити такий пристрій, і вас не бентежить те, що він буде займати місце, то його покупка може істотно полегшити вам життя. По-перше, займатися на ньому можна в будь-який час року і при будь-якій погоді.
По-друге, вам не страшні автомобільні вихлопи або бродячі собаки, які з якоїсь, тільки їм відомої причини, люблять кидатися на біжить. Крім того, деякі сучасні моделі бігових доріжок оснащені DVD-плеєром, що принесе у ваші заняття спортом різноманітність і позбавить вас від нудьги. Слід тільки обережно займатися тим, у кого проблеми з колінним суглобом, оскільки саме на нього йде велике навантаження при заняттях на біговій доріжці. Наступний популярний тренажер для ніг — це еліптичний тренажер, інша назва якого орбитрек. Такий тренажер допомагає не тільки поліпшити фігуру, а й тим людям, які мають проблеми з хребтом, оскільки навантаження на нього при заняттях на орбітрек — мінімальна.

До плюсів такого тренажера можна віднести і те, що він тренує всі групи м’язів, а не окремі. Як правило, еліптичний тренажер поєднує в собі функції велотренажера, бігової доріжки і степпера. При цьому, синхронні рухи на орбітрек не тільки задіють всі м’язи, а й надають гарний вплив на серце і зводить до мінімуму ризик отримати травму. Але перед покупкою тренажера все ж слід проконсультуватися з лікарем. Вкрай не рекомендується займатися тим, у кого є онкозахворювання або цукровий діабет.

Наступний у списку — це велотренажер. Він зручний тим, що займаючись на ньому можна дивитися телевізор і навіть читати книгу. Зараз представлено безліч видів велотренажера, але практично всі вони однакові за властивостями.

Цей тренажер ефективний, дає навантаження не тільки на ноги і нижню частину тіла, але і на м’язи преса. Гарні, як тренажери для ніг, степпери. Цей пристрій складається з педалей і простого механізму, в деяких моделях передбачені важелі для рук. Заняття на ньому замінюють ходьбу по сходах, при цьому він займає настільки мало місця, що його можна тримати в шафі або під ліжком.

Загалом, цей тренажер ідеально підійде тим, у кого не особливо велика житлоплощу.