Тренажери для пресаТренажери для преса

Домашні тренажери для преса

Сьогодні на ринку велика кількість різноманітних тренажерів, при виборі яких, багатьох з нас нерідко плутаються. Але в даній статті ми розглянемо тренажери для преса, які відносять у класу вузькоцільовий. На відміну від багатофункціональних побратимів, ці пристрої розраховані на тренування тільки тих груп м’язів, які багато хто хоче бачити міцними і красивими. Тренажер в цьому випадку потрібен для того, щоб тіло при тренуванні знаходилося в правильному положенні, а попереку і шиї, які є слабкими місцями, була надана додаткова підтримка.
Розглянемо найпопулярніші тренажери для преса. Лідером є гімнастична лава, яка проста як у виробництві, так і у використанні. Купуючи такий тренажер можна не дивитися на виробника, оскільки в ній немає різних еспандерів, противаг і інших пристосувань, які в обов’язковому порядку є у багатофункціональних пристроїв.

Лава виконує свої основні функції: допомагає правильно розташувати тіло і зафіксувати руки і ноги, щоб не повзати по підлозі, відштовхуючись від шаф, диванів і ліжок. Цей тренажер найбільш зручний для тренувань м’язів преса в домашній обстановці. Крім того, його завжди можна використовувати в якості додаткових місць для сидіння: достатньо її накрити покривалом. Лава зручна і тим, що добре підтримує поперек, адже при тренуваннях на рівній поверхні вони піддається додатковим перевантажень, що не завжди добре. Більше того, лаву можна змайструвати самому, скачавши на СпортМашіна.ком креслення тренажерів.

Другі за популярністю тренажери для преса — це пристрої, зване «пружинка». З її допомогою можна полегшити складні вправи, відповідно можна збільшити кількість їх повторень. Крім того, «пружинка» коштує дешево, а місця займає зовсім нічого. Великою популярністю за часів СРСР користувався тренажер для преса, званий «Грація».

Він являє собою підлоговий диск, який виконує ті ж функції, що і обруч, але ще і тренує вестибулярний апарат. Не так давно з’явилася новинка, яка називається Торс-трек і орієнтована більше на чоловіків. Цей тренажер хороший тим, що тренує не тільки прес, а й м’язи спини і рук. Також популярний тренажер абслейтер, при заняттях з яким прес несвідомо напружується, тим самим тренуючи додатково м’язи плечей, біцепса і спини.

При цьому поперек і шия позбавлені від перевантажень. Ми висвітлили тільки невелику частину тренажерів для преса. Остаточний вибір, звичайно ж, залишається за вами.

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам визначитися.