Тренажери для сідницьТренажери для сідниць

Підбираємо кращий тренажер для сідниць

Кожна жінка хоче, щоб її сідниці були красивими і пружними. Так що ж для цього потрібно? — Трохи! Вже давно існують спеціальні тренажери для сідниць, які успішно борються з цією проблемою і роблять попу красивою, пружною і привабливою.

При цьому потрібно пам’ятати, що приділяти увагу слід не тільки філейної частини вашого організму. Щоб зробити сідниці красивими, потрібно зменшити кількість жиру у всьому організмі, лише це дасть позитивний результат. До речі, тренажери для сідниць насправді не прибирають жир, вони тільки додають їм гарну форму. А от якщо не тренуватися, то сідниці з часом стають плоскими. Перед початком занять на тренажері, слід вибрати відповідну дієту і програму тренувань.
Крім того, тренажери для сідниць і навантаження при вправах підбираються строго індивідуально, тому тут не обійтися без консультацій з тренером з фітнесу. Незважаючи на те, що сідниці є найбільшими м’язами в людському тілі, її не так вже легко привести в хорошу форму. Оскільки сідничні м’язи не грають великої ролі при ходьбі, то вони і не напружуються. Тому, для тренування сідниць слід виконувати спеціальні вправи. Перше з них виконується на похилій платформі.

Необхідно лягти обличчям вниз, щоб стегна виявилися на краю, а ноги були витягнуті ззаду вас. Напружте сідниці і підніміть ноги від підлоги, не згинаючи їх. Піднімайте до тих пір, поки вони не опиняться на одному рівні з стегнами. Утримуйте таку позу протягом 3-5 секунд, після чого опустіть ноги на підлогу. Досить робити щодня 3 підходи по 10 разів.

Друга вправа — це махи ногою назад стоячи обличчям до тренажера. Трохи нахиліть корпус вперед, утримуючись при цьому за поручень. Одна нога повинна стояти на підлозі, до другої прикріплений манжет нижнього блоку тренажера. При вдиху стегно відводиться назад, після чого повертається у вихідне положення і робиться видих.

Робити таку ж кількість разів, як і попередню вправу. При цих заняттях найбільше працює сідничний м’яз, чого не можна досягти іншими вправами. Нещодавно з’явилися тонусні столи, які найбільше підходять для тренування сідниць. Стіл складається з двох частин: одна з них нерухома, а сама стільниця плавно рухається з певною швидкістю.

Такі тренажери для сідниць тонізує і тренує м’язи не тільки сідниць, але і стегон разом з пресом, підтягуючи живіт.