Тренажери для спиниТренажери для спини
Як зміцнити м’язи спини?
Міцні м’язи спини допомагають зберегти хребет і позбавляють людину ризику великої кількості захворювань. До того ж сильні м’язи спини роблять поставу більш привабливою. Для того щоб зміцнити м’язи, позбутися втоми, а також м’язових затисків і болю, можна використовувати тренажери для спини.

Правильно підібрані вправи і тренажери допоможуть значно поліпшити стан здоров’я і зміцнити спину. Практично всі рухи, які виконує людина, задіють м’язи спини. Для спортсменів дуже важливо мати сильні м’язи спини, щоб хребет залишався здоровим. Тренажери для спини бувають декількох видів. По-перше, це Вантажноблокові тренажери для м’язів спини, в яких людина може регулювати навантаження.
Такі тренажери складаються з сидіння, стійки з вантажами, важеля і спеціального місця для ніг, де фіксуються ступні. Тренажери під назвою твіст також припускають тренування в сидячому положенні. Основне навантаження припадає в той час, коли при повороті людина відчуває опір.

..ще зі SportMashina.com: М’язів спини
Як накачати спину
Вправи для постави

Одним з найпростіших і розповсюджених тренажерів є лава з упором для ніг. Її також називають тренажером для гиперєкстензии. Тренування м’язів відбувається при виконанні підйомів і опускань. Існують і силові тренажери з Т-подібною тягою. За допомогою рукояті у формі букви «Т» здійснюється підйом ваги, який також може регулюватися.

Без використання тренажерів для спини сформувати сильні м’язи в цій області практично неможливо. Обов’язково використовувати тренажери з гиперекстензий, тягою горизонтального блоку і тягою верхнього блоку. При виконанні вправи на гиперекстензий одночасно тренується спина, задня поверхня стегна і сідниці.

При цьому немає осьового навантаження на хребет.