Тренажери для стегон і сідницьТренажери для стегон і сідниць

Які тренажери є кращими для тренування м’язів стегна і сідниць

Для будь-якої жінки красиві підтягнуті стрункі ноги і сідниці мають важливе значення і досягти цих цілей сьогодні можна за допомогою занять фізичними вправами. Всім відомий факт, що стегна і сідниці — досить проблемна зона жіночого тіла, покращувати які варто в комплексі, тобто використовуючи одночасно косметичні процедури, правильне харчування, а також спеціальні тренажери для стегон і сідниць. Однак, якому саме механізму віддати перевагу?

З групи кардіотренажерів корисним може виявитися степпер. Він може стати в нагоді тим, хто нарешті прийняв рішення позбутися проблемних зон на стегнах і в сідничної області. Тренування ножних м’язів, завдяки використанню даного тренажера, дозволяє їм придбати тонус і стати більш пружними. Займаючись на степпере можна максимально ефективно вести боротьбу з целюлітом.
Приділяти вправам на ньому потрібно близько 20 хвилин в день. Недоліком даного тренажера є той факт, що з часом ваші м’язи звикають до навантаження, і тоді доведеться вдатися до чергуванню занять на степпере зі звичайними вправами. До числа ефективних тренажерів для стегон і сідниць, а також інших м’язів ніг, відноситься велотренажер.

Він користується широкою популярністю і досить затребуваний, причому серед представників обох статей. Велотренажер допоможе швидко позбутися жирових надлишків і підтягнути необхідні ділянки тіла. Головним правилом занять на велотренажері є дотримання принципу регулярності тренувань, приблизно 4-5 разів на тиждень. Відмінним варіантом можна вважати такий тренажер, як еліпсоіда, який при використанні поєднує в собі ефект велотренажера, бігової доріжки і степпера.

На цьому тренажері в основному задіяні м’язи гомілки, стегон і сідниць, а також він надає серйозне навантаження на руки. Якщо ви відвідуєте спортзал, то добре прокачати м’язи стегна і сідничні м’язи зможуть певні силові тренажери. Так, для цих цілей вам підійдуть присідання в гакк-машині, які дозволять зробити акцент на тренуванні чотириголового м’яза стегна і великий сідничної, а також тренувати внутрішню і задню поверхні стегна. Виконуючи вправи по розгинанню ніг в тренажері сидячи, можна підтягнути чотириглаві м’язи стегон.

Крім цього, можна здійснювати приведення стегна в кросовері в нижньому блоці. Тут працюватимуть приводять і тонка м’яза стегна. Прокачування великого сідничного і чотириголового м’язів так само буде успішна при використанні жиму ногами під кутом в тренажері, даючи додаткове навантаження на внутрішню і задню частину поверхні стегна. Середня сідничний м’яз найбільш вдало тренується при використанні тренажера для розведення ніг. З перерахованого вище можна зробити висновок, що серед силових тренажерів для стегна і сідниць найбільш підходящими і результативними будуть тренажери для виконання жиму ногами і Гакк присідання.

Вправи по відома і розведенню ніг можуть принести користь для обох статей. При цьому найбільший вплив цих тренажерів виявляється на новачків. З цієї причини поступово потрібно переходити до тренажерів використовують вільні ваги.