Тренажери для тренування сідницьТренажери для тренування сідниць
Тренажери, які допоможуть зробити ноги підтягнутими
Дієти та косметичні процедури допомагають позбавитися від жирових відкладень в області сідниць і ніг, але для того щоб прискорити процес схуднення найкраще використовувати тренажери для сідниць. Одним з популярних тренажерів, які використовуються для цих зон, є степпер.

Цей тренажер займає небагато місця і ідеально підійде для використання вдома. Рухи, які виконуються на степперах, емітують підйом по сходах. Такі тренування знижують вагу і роблять м’язи ніг пружними. При заняттях на степпере можна встановлювати прийнятний рівень навантаження. Чим більше кроків вдається зробити на степпере, тим більше калорій спалюється.
Іншими популярними видами тренажерів для сідниць є велотренажери та бігові доріжки. Використовуючи велотренажер можна повернути хорошу форму і позбавитися від зайвої ваги. Під час тренувань на цьому тренажері задіюється безліч м’язів, але найбільше навантаження припадає на ноги і сідниці. На цьому тренажері можна вибирати підходящу інтенсивність занять. Навантаження можна поступово збільшувати.

Біг, так само як і ходьба, задіє одночасно безліч м’язів і разом з тим зміцнює організм.

..ще зі SportMashina.com: Зміцнення м’язів сідниць з гантелями
Вправи для зміцнення сідниць
Вправи для сідниць

Оскільки бігати на вулиці не завжди зручно через погоду або з інших причин, ідеальним рішенням стане придбання бігової доріжки. На біговій доріжці можна регулювати інтенсивність тренувань. Сучасні моделі цього тренажера можуть бути оснащені датчиками, які допоможуть тримати під контролем такі показники, як тиск і серцебиття. Якщо хочеться поєднувати заняття на біговій доріжці і на велотренажері, то в цьому випадку можна вибрати еліпсоїд.

Заняття на цьому тренажері задіє м’язи стегон, гомілки і сідниць. Також він дає можливість задіяти руки. Завдяки комплексним навантаженням цей тренажер допомагає придбати відмінну форму.

Вибираючи тренажери для сідниць, слід враховувати навантаження, які будуть посильними, а також результати, яких необхідно домогтися від тренувань.