Тренажери для жінокТренажери для жінок

Про тренування на тренажерах для жінок

Не дивно, що жінки, які вперше відвідують спортзал, можуть, як мінімум, випробувати почуття розгубленості або навіть страху. Справа в тому, що сучасні тренажерні зали та фітнес-центри налічують по кілька десятків найрізноманітніших тренажерів, про принцип роботи і значенні яких можуть не знати навіть відвідувачі-завсідники. Що вже говорити про жінку-новачка? Побачивши вперше спортивний інвентар складається думка, що все це обладнання призначається для тортур, але ніяк не для розвитку нашого тіла. Проте варто відзначити, що таке враження триватиме буквально в перший день ваших тренувань, бо з часом ви почнете себе почувати в спортзалі, як риба у воді і майстерно використовувати тренажери для жінок.
Головне — це визначитися, з чого почати своє тренування. Відмінним стартом вважається повноцінна розминка, тобто коли температура тіла в результаті фізичних вправ може піднятися хоча б на 1 градус. Після цього жінкам слід звернути свою увагу на кардіотренажери, представниками яких є бігова доріжка, велотренажер, орбітрек і т.д. Пам’ятайте, що дані тренажери для жінок є незамінними помічниками, проте на них потрібно витрачати не більш 20 хвилин.

Після цього можна приступити до виконання вправ на силових тренажерах. До числа таких відносяться тренажери для жиму від плечей, горизонтальний жим ногами, верхня / нижня тяга і тяговий тренажер. Кожен з цих механізмів працює над розвитком однієї певної групи м’язів, саме тому їх потрібно використовувати тільки в комплексі. Для жінок ці тренажери в комплексі зможуть стати головним джерелом основних навантажень, які надалі призведуть тіло до еталону краси. Про що потрібно пам’ятати, займаючись на тренажерах в спортзалах?

По-перше, не потрібно перестаратися і в перші ж кілька тренувань намагатися побити власний рекорд. У питанні спорту одним з головних принципів є дотримання поступового збільшення навантажень, дотримання регулярності тренувань і правильного харчування. По-друге, не забувайте про повноцінний відпочинок, під час якого ваше тіло зможе повністю відновитися і підготуватися до чергової дози навантажень. Не потрібно себе виснажувати і покидати спортзал з почуттям гноблення і небувалою втоми, інакше це може призвести до повної відмови від тренувань.

Правильно, коли після виконання вправ на жіночих тренажерах ви будете відчувати заряд бадьорості і мати піднесений настрій.