Тренажери для животаТренажери для живота

Різновиди існуючих сьогодні тренажерів для живота

Зайвий жировий шар в області живота — це далеко не завжди проблема повних жінок, страждають від нього, в деяких випадках, навіть худенькі дівчата. Проблема може скластися в залежності від того, яка анатомічна товщина прошарку жиру і стан натренованості м’язів преса. Трапляється так, що від природи жінка має цілком струнку фігуру, але при цьому м’язи живота досить слабкі, що призводить до періодичного прояву обвислого живота. Саме в боротьбі з такою проблемою використовуються тренажери для живота. Постійно удосконалюється в наш час спортивна індустрія може пропонувати жінкам величезний вибір пристроїв, що дозволяють досягти схуднення живота.
Це можуть бути домашні тренажери, а також професійний інвентар. Найбільш популярним інструментом, що дозволяє позбутися від жиру на животі є хула-хуп, диск обертання, фітбол і електронний пояс. Хула-хуп — це тренажер для живота, який ефективно використовується як в домашніх умовах, так і у фітнес-центрах. На внутрішній частині обруча розміщуються невеликі кульки, які в моменти руху хула-хупа надають масажний ефект, безпосередньо впливаючи на процес спалювання жирів.

Сучасна торгівля пропонує величезний вибір обручів: обтяжені моделі, або з використанням додаткових масажних елементів, а до деяких є лічильник витрачених калорій. Доведено, що щоденне застосування обруча здатне привести до зменшення жиру в області талії до 15 см за місяць. М’яч для фітнесу — друге ім’я такого тренажера для живота звучить як фітбол. Це спеціальний ортопедичний м’яч, різного діаметру, який підбирається в залежності від росту людини (при високому зростанні спортсмена більш великий діаметр).

Для виготовлення м’яча застосовується спеціальний матеріал з амортизуючими властивостями, сприяє збільшення навантажень на м’язи живота. Тренування з допомогою фітболу на порядок ефективніше, ніж без нього. Диск обертання — дуже простий у застосуванні тренажер для живота, що не вимагає великих фізичних витрат. Зі спортивних снарядів відмінним варіантом стануть представники кардиотренажеров — еліптичний тренажер або велотренажер.

Проте варто знати, що їх використання передбачає тільки регулярні тренування спільно з правильним харчуванням. Крім того, можна використовувати лаву, на якій можна пропрацювати не тільки прес, а й зміцнити м’язи живота. АВ-тренажери — в їх основі лежить принцип скручувань.

Основним їх перевагою є звільнення спини і шиї від значної частки навантажень.