Тренажери фото і ціниТренажери фото і ціни

Огляд кращих домашніх тренажерів для схуднення

Щоб активно йшов витрата енергії, необхідно домогтися певної частоти пульсу, трохи вище нормальної, але нижче небезпечної позначки. Цю оптимальну частоту потрібно підтримувати протягом 45-60 хвилин, оскільки витрата жирових відкладень починається тільки після 20 хвилин активного тренування. Щоб процес схуднення був активним, потрібно створити дефіцит калорій, а значить — скоротити звичний розмір порції їжі. Найкращими помічниками в схудненні будуть кардіотренажери.

Розглянемо докладніше представників даного класу спортивного інвентарю. Бігова доріжка — один з універсальних тренажерів, який дозволяє тренувати різні групи м’язів, зокрема, серцевий м’яз. Сучасні моделі оснащені величезною кількістю вбудованих програм тренувань, які дозволяють змінювати навантаження і техніку бігу. Ознайомитися з фото і цінами тренажерів можна в мережі інтернет.
Крім усього іншого, бігові доріжки оснащені вбудованим комп’ютером, який дозволяє відстежувати деякі показники стану здоров’я. Пам’ятайте, що біг не рекомендований людям, що мають проблеми зі спиною або суглобами. Велотренажер трохи відстає по ефективності схуднення, тому час тренування на ньому доведеться збільшити або потрібно вибрати більш дієву програму занять. У разі використання для схуднення велотренажера, ви позбавляєте себе від додаткового навантаження на ноги. Одним з найпростіших, але не зовсім ефективних для схуднення, є тренажер-степпер, який дозволяє створити імітацію руху по сходинках.

Заняття на такому тренажері дозволяють підтягти внутрішню частину стегна і сідниці. Ціни та фото тренажерів ви зможете знайти в інтернеті в спеціальних онлайн магазинах спортивного обладнання. Еліпсоїд або еліптичний тренажер об’єднує в собі принципи роботи трьох вище перерахованих тренажерів. При цьому в ході заняття опрацьовуються м’язи всього тіла. По ефективності тренування на еліпсоїді порівнюють з бігом в середньому темпі.

Спеціальні поручні для рук дозволяють зберігати рівновагу. Заняття на Клімбер нагадують скелелазіння. Рухливі ручки для рук і ніг закріплені на майже вертикальній поверхні.

Здійснюючи почергові руху, ви як би підіймаєтеся на вершину скелі. Тренажер дозволяє досить ефективно схуднути, однак вимагає витривалості і високого рівня початкової підготовки. Одним з кардіотренажерів для схуднення є гребний тренажер.

У ході заняття створюється імітація веслування на байдарці, яка дозволяє задіяти м’язи плечового пояса, рук, ніг. Не підходить тренажер людям, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом. Тепер, маючи загальне уявлення про домашніх тренажерах для схуднення, ви зможете зробити вибір на користь того чи іншого інвентарю.

Купівлю товару можна здійснити в будь-якому спортивному магазині, а попередньо ознайомитися з фото і цінами на тренажери можна в інтернеті.