Тренажери гиперєкстензияТренажери гиперєкстензия

Вправи для спини на тренажері, гиперєкстензия

Великою популярністю користуються тренажери для гиперекстензий, які допомагають тренувати м’язи спини, преса і сідниць. Якщо купувати тренажери даного типу для використання в домашніх умовах, то можна підібрати моделі, які не будуть займати багато місця. Цей тренажер регулюється відповідно до зростання людини.
При правильному виконанні вправ, ризик травм досить низький, а ефективність вправ висока. Зміцнюючи опорно-руховий апарат, людина також формує правильну і красиву поставу. При використанні тренажерів для гиперекстензий працюватимуть кілька груп м’язів: приводять м’язи стегон, біцепси стегон, поперекові і сідничні м’язи. Існує кілька варіантів виконання вправ на цьому тренажері.

Торс можна піднімати, лежачи обличчям вниз. Можна також закріпити торс і піднімати ноги. Виконання таких вправ буде хорошою профілактикою травм спини. Вправи гиперєкстензии не є заміною станової тяги. Цей тип вправ є допоміжним.

Заняття на цьому тренажері можна замінити виконанням вправ на тренажерах для сідниць і спини. Тренажери гиперєкстензия нагадують тренажер «римський стілець». У деяких моделях таких тренажерів передбачена можливість згинати ноги. Так з’являється можливість опрацьовувати біцепси стегон та м’язи сідниць. Вправи гиперєкстензия можуть виконуватися з положення, коли торс паралельний підлозі або з положення, коли торс знаходиться під кутом 45 градусів.

При бажанні ускладнити цей тип вправ, в руках можна утримувати додаткову вагу. Головне при виконанні таких вправ добре себе зафіксувати на тренажері, щоб не отримати травму.