Тренажери гребніТренажери гребні

Особливості гребних тренажерів

Механічні гребні тренажери оснащені гідравлічними циліндрами, які створюють опір при впливі на маховик. Під час тренування можна змінювати довжину «весел» і поворот лопатей, що дозволяє збільшувати навантаження. В електронних гребних тренажерах навантаження змінюється автоматично, тому що вони оснащені магнітною системою. Для того щоб змінити навантаження під час тренування немає необхідності робити перерву. Навантаження на таких тренажерах змінюється плавно, що дозволяє захистити суглоби від травм.
Цей тип тренажерів є досить дорогим, однак його якість не викликає сумнівів. Сучасні тренажери гребні оснащені мікрокомп’ютерами. Новітні моделі досить багатофункціональні. Наприклад, деякі тренажери можуть бути підключені до домашнього комп’ютера, що дозволить тримати під контролем весь процес тренування. Цей вид кардіо тренажерів ідеально підійде для людей, які воліють активні тренування і для професійних веслярів.

При правильному виконанні вправ заняття на такому тренажері будуть безпечними навіть для людей, у яких є проблеми зі спиною. Найбільше навантаження припадає на м’язи плечового поясу і сідниць. Тренажери гребні не підійдуть людям, які віддають перевагу біг, ходьбу або заняття на велотренажері.

Також варто пам’ятати, що з боку може здатися, що заняття на такому тренажері не вимагають значних зусиль, але це не так. Під час тренувань необхідна хороша координація рухів і вміння раціонально розподіляти навантаження.