Тренажери ходьбаТренажери ходьба
Спортивна ходьба в домашніх умовах
Деякі люди не можуть знайти час на відвідування спортивних центрів, іншим це просто не по кишені. Для того щоб бути в хорошій формі можна придбати декілька простих, але ефективних тренажерів і займатися вдома. Ходьба природна і корисна для людини.

По можливості необхідно більше бувати на свіжому повітрі і ходити пішки. Якщо така можливість надається нечасто, то можна придбати бігову доріжку (бігові доріжки HOUSEFIT славляться хорошим функціоналом при порівняно невеликій ціні), степпер або велотренажер. На тренажерах ходьба може здійснюватися на різній швидкості. Ходьба на біговій доріжці так само корисна, як і звичайна ходьба. На бігових доріжках можна регулювати нахил поверхні, який допоможе змінити навантаження для більш ефективних занять.
Степпери — це тренажери ходьба, на яких подібна піднесенню по сходинках. Такі тренування будуть спалювати калорії, і надавати м’язам тонус. Вбудований лічильник покаже, скільки сходинок було пройдено.

Існують прості і компактні моделі степперов, які будуть займати мінімум місця. Також є моделі з додатковими функціями, такими як різноманітні індикатори.

..ще зі SportMashina.com: Степпер
Болі в колінах
Качаємо сідниці

Варто зауважити, що найбільшою популярністю користуються саме бігові доріжки. Їх застосовують не тільки професійні спортсмени, а й люди, які проходять реабілітацію після травм або хвороб. На таких тренажерах ходьба може регулюватися, і навантаження можуть поступово ставати більше. Це відмінний спосіб працювати над поліпшенням стану суглобів і загального стану організму.

Зараз існує близько ста різновидів бігових доріжок. Особливим видом бігових доріжок є масажні. Вони оснащені рельєфною біговій стрічкою.

При бігу здійснюється масаж стоп.