Тренажери МаркеловаТренажери Маркелова

Ефективність застосування тренажера Маркелова

М’язи для людини є в якійсь мірі другим серцем, тому як в процесі їх скорочень відбувається активізація прокачування крові і лімфи по артеріях і судинах, до того ж, це здійснює допомогу боротьбі з різними порушеннями в діяльності організму, а також з хворобами. Корисні речовини і фагоцити в значній кількості прибувають до проблемних місць і справляються зі своїми завданнями. Автором і творцем спеціального фізіотерапевтичного тренажера є Вадим Маркелов.
Він підтвердив його дію на власному практичному застосуванні і позитивних відгуках вже воспользовавшимися їм людьми. Винахідник направив своє зусилля на розвиток цього тренажера, поліпшення його показників і областей застосування. Це насправді унікальний пристрій, який дозволяє полегшити протікання безлічі захворювань. Його функціональність настільки вражає, що отримавши формальні підтвердження і офіційні висновки, може в подальшому отримати величезний ефект і популярність. Тренажери Маркелова досить універсальні, поки ще повністю не відомі всі його можливості, але впевнені, що він необхідний людям і принесе користь.

За допомогою даного тренажера утворюються скорочення в м’язах проблемних зон, різко збільшується натиск кровотоку, активно переміщається лімфа, спинномозкова рідина, ліквор. Тренажери Маркелова посилюють імунітет, впливають практично на всі органи людини. Однак перед використанням цього приладу бажано проконсультуватися у лікарів і точно переконатися, що протипоказання відсутні. Даний електромассажер являє собою втілення довгих досліджень у сфері лікування проблем спини, розтягнень і травм, він виготовлений згідно з рекомендаціями лікарів.

Він включає в себе основний прилад — програматор і електрод, а також насадки. Болезаспокійливий ефект заснований на впливах електро-імпульсу. Відбувається регенерація тканин, «розбиваються» сильно затверділі м’язи, вони розтягуються і розслабляються. Він подає на свої електроди спеціальні сигнали, подібні тим, якими мозок людини керує тілом. Електроди надають вплив на м’язи всієї площі, всю їхню глибину, виробляють скорочення м’язів в здорових зонах, витягають їх у проблемних, знімаючи таким чином болюче відчуття.

Додатковими галузями застосування вважається масаж обличчя за допомогою мікрострумів і апаратної косметології. Хороший ефект застосування відзначається при впливі майже на всі системи людських органів, викликаючи при цьому поліпшення тканинної трофіки і виконуючи купірування больових синдромів. Причина цього синдрому усувається і нормализируются функції нервів.

Даний прилад отримав медичну сертифікацію, потім його направляли на тестування та випробування в різні інстанції, де викликав до себе значний інтерес, тепер він активно використовується.