Тренажери метеликТренажери метелик
Різновиди тренажерів "метелик"
Цей тренажер, по суті, є лавою, яка розділена на дві частини: спинку і сидіння, а також дві робочі частини для рук.

Трос-роликова система робочих частин приводить в рух систему з плит прямокутної форми. Спортсмен сідає на сидінні, береться за робочі частини і намагається пересувати їх вперед і назад. Ці рухи схожі на рухи крилами і це стало причиною, по якій тренажер назвали метеликом. Робоча частина може переміщатися тільки по зафіксованої території, завдяки чому проблем з виконанням вправ виникати не повинно. Існують тренажери метелик, які представляють собою електронні міостимулятори.
Їх можна використовувати, не залежно від часу і місцезнаходження. Імпульси, які посилає прилад, змушують м’язи скорочуватися. Міостимулятори надають м’язам тонус, знімають почуття втоми і покращують стан шкіри. З їх допомогою можна зміцнювати м’язи без виснажливих тренувань. Застосування електронних тренажерів абсолютно безпечно і не вимагає особливої ​​підготовки.

Міостимулятори метелик можуть стати відмінним доповненням до звичайних тренувань. Ще один вид тренажерів метелик представляє з себе експандер. Він дуже маленький і досить простий у використанні.

Варто відзначити, що експандери коштують недорого.

..ще зі SportMashina.com: Як накачати груди
Вправи для м’язів грудей
Вибір тренажера для преса

Цей тренажер можуть використовувати люди, які тільки починають займатися фітнесом. З його допомогою можна зміцнювати м’язи стегон, сідниць і рук. Експандери дозволяють при невисоких навантаженнях значною мірою впливати на м’язи і при цьому покращувати фігуру. Займатися на ньому можна по 20 хвилин на день і результат не змусить себе чекати.

Експандер метелик зроблений з міцних матеріалів, завдяки чому його можна буде використовувати не один рік. Існує безліч способів підтримувати тонус м’язів. Кожна людина повинна вибирати найбільш підходящі з них у відповідність з поставленими цілями і станом здоров’я.

Фахівець допоможе вибрати навантаження і тренажери, які принесуть користь і не нашкодять здоров’ю.