Тренажери на картинкахТренажери на картинках

Як правильно вибрати тренажери для дому

Коли виникає бажання організувати вдома власний міні-спортзал, що найчастіше складається з одного агрегату (більше не дозволяє вільний простір), то проблема правильного вибору стає вельми істотною. Це абсолютно зрозуміло, адже ніхто не бажає придбати дорогу вішалку, в яку цілком може перетворитися спортивний снаряд. Особливо складно вибирати в Інтернеті, адже картинки тренажерів такі красиві, а опис обіцяє першокласні результати з мінімальними фізичними витратами. З приводу останнього варто відразу обмовитися, будь-який, навіть самий-самий тренажер не дасть нічого, якщо не докласти максимальних зусиль. Перед придбанням варто усвідомити, що спортивні апарати бувають силовими і кардиотренажерами.
Думається, більш докладно зупинятися на кожному з них не варто, але варто відповісти на кілька запитань, а не захоплюватися переглядом картинок тренажерів. 1. Яка мета тренувань: схуднути, накачатися, підтримувати фігуру в тонусі, набрати вагу? 2. Яка фізична активність викликає більший інтерес?

Якщо вибрати агрегат, заняття на якому швидко набридне, то користі від подібного придбання не буде. 3. Скільки грошей може бути витрачено на придбання тренажера? Якщо бюджет обмежений, то немає необхідності купувати цілі фітнес-комплекси, а можна вибрати один апарат подорожче, а суму, що залишилася витратити на деякі доповнення (гантелі, турнік, штангу, обважнювачі).

4. Де буде встановлено апарат і скільки місця на це виділяється? Якщо планується постійно розбирати і ховати покупку, то вибирати потрібно малогабаритну і не важку, щоб щоденна складання-розбирання не набридла. А взагалі, радиться вибрати постійне місце для тренажера, адже так ймовірність щоденних тренувань збільшується.

Наведений список питань можна дещо розширити, але ці — основні. Після формулювання чітких відповідей можна приступати до вибору. Що стосується місця придбання, то це не має істотного значення. Можна і відправитися в найближчий спортивний магазин, проте ніхто не дає гарантії, то в ньому буде те, що задовольнить всі запити, а можна засісти за комп’ютер і оглянути запропоновані варіанти в сети, познайомившись із зовнішнім виглядом тренажерів на картинках.

Це тільки деякі поради, які здатні допомогти у виборі домашнього тренажера. Варто відзначити, що важливим у даній справі буде підтримка домочадців, а ідеальним варіантом буде те, якщо вони також почнуть тренуватися на вибраному агрегаті.