Тренажери на пресТренажери на прес

Які тренажери на прес найбільш ефективні?

Для створення красивої фігури не можна минути увагою прес, а для створення відмінно накачаного преса краще всього використовувати спеціальні спортивні агрегати, асортимент яких на сучасному ринку спортивних товарів просто неймовірно великий. Розглянемо найбільш поширені тренажери на прес. Гімнастичний ролик, або колесо, вважається найбільш складним у використанні, так як його застосування можна починати тільки володіючи певною фізичною підготовкою. Найбільше його оцінять ті, хто бажає створити міцний і витривалий прес.
Перший час навантаження повинна бути мінімальною, адже її збільшення викличе хворобливий відчуття. Варто також відзначити, що заняття на цьому тренажері на прес зміцнять не тільки обумовлені м’язи, але й спину, і трицепси. Лава для преса — снаряд, який рекомендує пригнічують більшість тренерів для використання саме новачками. Вона або горизонтальній, або похилій.

Не зважаючи на всю простоту конструкції на ній можна якісно виконувати підйоми тулуба, скручування, згинання ніг і ін. Хула-хуп або просто обруч — досить відомий снаряд ще з 60-х рр. Він в змозі допомогти отримати гарну талію без виснажливих тренувань.

Для досягнення певного ефекту достатньо щодня приділяти 10 хвилин часу для таких тренувань. Дуже популярним гімнастичним снарядом для тренування преса є фітбол. Він не тільки дозволяє виконувати цілий спектр вправ на прес, а й перетворює все тренування в якусь гру, повертаючи дорослих людей в дитинство. Також останнім часом все більшою популярністю користується тренажер на прес «грація», який з’явився в метою усунення з займаних позицій хула-хуп. Даний агрегат являє собою круглий підлоговий диск, який має можливість обертатися.

З його допомогою можна привести в належний вигляд косі черевні м’язи практично не навантажуючи плечовий пояс. Ще до цього переліку не зайвим буде додати такі тренажери на прес, як аб-ролер (дозволяє повністю концентруватися на прямих м’язах живота, при тому, що шия і голова знаходяться без руху, а плечовий пояс повністю розслаблений), турнік (якщо говорити про квартиру , то мається на увазі дверний турнік для підтягування, який дозволяє виконувати дуже прості, але ефективні вправи на нижній прес), тренажер Босу. Останній досить часто використовується не тільки для додання пресу подтянутости, але і в силовому тренінгу. Крім цього, заняття на ньому здатні розвинути гнучкість, силу і спритність, а також працюватиме на підвищення координації та балансу.

Важливо зауважити, що з розглянутих тренажерів на прес вибирати найбільш прийнятний для себе особисто кожен буде самостійно. Найголовніше не забувати, що тільки сталість тренувань і зміна їх інтенсивності здатне принести відмінні результати.