Тренажери обручТренажери обруч

Характерні особливості тренажера обруч

Якщо ви прийняли тверде рішення схуднути, почали використовувати спеціальну дієту і включили в свій спосіб життя регулярні фізичні тренування, тоді відмінним помічником у цій важливій справі можуть стати тренажери обруч, які прийнято називати хула-хуп. Багатьом з нас вони нагадають наші старі добрі металеві або пластмасові обручі, які ми любили підлягає крутити у дворі. Як виявилося, це зовсім і не іграшка, а справжнісінький спортивний інвентар, покликаний вдосконалювати нашу фігуру.

З тих пір хула-хуп зазнав деяких зовнішні зміни, став більш сучасним, але як і раніше залишається актуальним пристосуванням для спалювання жиру і досягнення стрункої фігури. Перші обручі з’явилися давно, навіть не в минулому столітті, і вироблялися з бамбука або виноградної лози. Хула-хуп вперше з’явився в Америці і був винайдений в 1957 році Річардом Кнерр. З того моменту обручу доводилося видозмінюватися, у зв’язку з чим сьогодні існує декілька його різновидів: 1. Звичайні тренажери обруч — виготовляються з металу або пластмаса.
Легкими вони є завдяки збереженню порожнечі всередині них. 2. Складаний хула-хуп — особливо не відрізняється від попереднього виду. Головна його відмінна риса полягає в можливості складатися вдвічі і більше разів.

Завдяки цьому його можна легко зберігати. 3. Хула-хуп з обважнювачів — вага цього обруча становить приблизно 2 кг. Це досить важкий тренажер і для заняття з ним слід докласти чимало зусиль. Масажний ефект даного виду хула-хупа досягається якраз завдяки його вазі. Також з його допомогою надається можливість спалювати калорії і більш активно тренувати область талії і стегон.

4. Обруч з масажними елементами — відмінний варіант для бажаючих досягти ефекту повноцінного масажу. На внутрішній частині хула-хупа встановлено приблизно 35 гумових кульок, які надають акупунктурноє дія на талію і стегна. 5. Хула-хуп з лічильником калорій — лічильник на таких обручах працює на пальчикових батарейках. Його датчики допоможуть вам бути в курсі кількості обертів і витрачених калорій.

Проте, дана інформація видається без врахування ваших вікових та вагових показників, а значить неможливо отримати точні дані. 6. Gymflextor (джімфлекстор) — модифікований обруч, який дозволяє тренувати не тільки область талії і стегон, а й інші ділянки тіла. Його виготовляють з армованої гуми високої міцності і оснащують нипеля, через який закачується повітря. З використанням цього обруча успішно тренуються м’язи рук, спини, преса, ніг, грудей, сідниць. Він здатний приймати різний вигляд, що урізноманітнює тренування і дозволяє виконувати цілий комплекс вправ.

Таким чином, тренажери обруч доречно використовувати як кардионагрузки на початку тренувань. Це пристосування тренує наше серце і легені, тим самим готуючи наш організм до застосування більш складних навантажень. Доведено, що заняття з обручем є частиною аеробного навантаження.

Недолік хула-хупа полягає в тому, що він впливає на організм тільки як доповнення до інших занять.