Тренажери пам’ятьТренажери пам'ять

Небезпечні для нашого тіла вправи в тренажерному залі

Можливо хтось здивується, але деякі з вправ в тренажерних залах небезпечні навіть для досвідчених атлетів, не кажучи вже про новачків. Проблема в тому, що вони збудовані не вірно з точки зору анатомічного устрою нашого тіла. Далі пропонуються деякі варіанти виконання вправ по пам’яті на тренажерах, які несуть в собі небезпеку. Взаємини їх пропонуються альтернативні варіанти прокачування м’язів. 1. Небезпечно: тяга за спину вертикального блоку Вправа, яке на перший погляд здається відмінним варіантом тренування, може геть-чисто вбити ваші плечі, якщо ви неправильно будете тягти поперечину тренажера в напрямку за голову.
Небезпека з’являється в той період, коли ваша рука піднімається на рівень плеча, ділянка між кінцем лопатки кістки (акромион) і обертається так званої манжетою плеча зменшується. Повторюючи такі вправи на тренажері по пам’яті акромион починає тертися об сухожилля, в підсумку виникає «синдром плавця». Тому варто сказати, що тяга вертикального блоку із закладом рук за спину правильно може виконуватися тільки людьми з розвиненими плечима. Крім того, ще більшої шкоди при виконанні цієї вправи можна нанести шийних хребців, коли вдаряєте поперечину про нижню частину шиї. Більш безпечно виконання тяги до грудей Це вправа не менш інтенсивно розвиває найширші спинні м’язи і при цьому на порядок безпечніше.

2. Небезпечно: армійський жим за спину Виходячи з анатомічної аналогичности одержуваних навантажень цю вправу схоже на тягу вертикального блоку. Але, саме в даному випадку на хребет спортсмена виявляються компресійні навантаження. Коли штанга опускається за спину, висока ймовірність пошкодження плечей. Безпечніше: армійський жим класичний Тут через складність техніки виконання вправи рекомендується виконувати його звернувшись за допомогою до інструктора. 3. Небезпечно: тяга до підборіддя Це чергове «неправильне» вправа, яке здатне завдати шкоди нашим плечах.

Вона призводить до передавлювання нервових закінчень в плечах, що часто є причиною появи хронічних болів у суглобах. Безпечніше: використання розведення гантелей 4. Небезпечно: приседи в машині Смітта Дана вправа, що виконується новачками по пам’яті в тренажерах, є однією з поширених помилок. Проблема полягає в тому, що від природи людина ніколи не зможе сісти строго вертикально, у той час як машина Смітта намагається увігнати його в ці жорсткі обмеження. Тому страждає безпосередньо техніка приседов, а також спина і коліна. Безпечніше: присідання зі штангою класичні Здійснюйте класичні приседи, використовуючи вільні ваги всередині силової рами.

Але варто обов’язково стежити за тим, щоб дотримувалася правильна техніка вправи, оскільки вона дуже важлива.