Тренажери ручніТренажери ручні

Які бувають тренажери ручні для схуднення

Можливо, трапляється так, що володарі зайвих кілограмів на людях заперечують своє бажання схуднути, але, швидше за все, це лише показовий виступ. Насправді боротьба із зайвою вагою сьогодні для багатьох є однією з актуальних проблем. У зв’язку з цим сьогодні великою популярністю для подолання зайвої ваги користується спорт і все, що з ним пов’язано — різні тренажери.

Спортивна індустрія пропонує повним людям безліч варіантів позбавлення від цієї проблеми, необхідно тільки визначитися з вибором методу та інструменту. Сьогодні є безліч різних тренажерів: ручні, домашні, вільні ваги, кардіотренажери і силові. Кожен з них можна використовувати для схуднення. Для домашніх умов великою популярністю, крім іншого, користуються ручні пристрої і пристосування.
Їх перевагою вважається максимальна компактність, простота пристрою, зручність у використанні і, що важливо, прийнятні ціни. Одним з ручних тренажерів, використовуваних для преса, є гімнастичний ролик. З його допомогою ви зможете зміцнити м’язи живота, а також надати допомогу у формуванні правильної постави при підтягуванні м’язів грудей.

Він не вимагає яких-небудь особливих дій з догляду та все, що необхідно від вас: після занять заховати його в шафу. Техніка вправ відрізняється максимальною простотою, але при цьому вона здатна надавати досить позитивний ефект. Сидячи на колінах на підлозі, ви тримаєтеся за ручки ролика з двох сторін і рухаєтеся спочатку вперед, потім повертаєтеся в початкове положення.

При цьому стежите за своїми м’язами преса, відчувайте, як вони напружуються, а спину утримуйте паралельно підлозі. Ускладнити вправу можна шляхом затримки на 20-30 секунд в випрямленій стані. Ручні тренажери для схуднення в області живота також включають в себе всім відомий хула-хуп, фітбол і диск обертання.

З того моменту, як в 1957 році обруч був винайдений в США, відбулися його множинні видозміни, при цьому весь сенс його впливу на тіло залишився колишній — можливість спалити калорії, зробити талію стрункішою. Фітбол — це спеціальний м’яч, розроблений для занять фітнесом. Він виготовляється з особливої ​​гуми, що володіє ортопедичним ефектом. Потрібно сказати, що в незалежності від того, який вид ручного тренажера ви виберете, досягти необхідного результату можна буде тільки при дотриманні регулярності і високої інтенсивності тренувань.

Крім того, дуже важливо при цьому дотримуватися всіх правил раціонального харчування.