Тренажери СотскаяТренажери Сотская

Ефективність і унікальність тренажера Сотская Бізон-1М

«Тренажери Сотская» — це компанія-виробник силових моделей тренажерів: Бізон-1М і Бізон-2. Також вона пропонує тренажер, який діє за принципом біомеханічної стимуляції — Бізон-вібро. Продукція запатентована і має ліцензії.

На сьогодні тренажерами для рук користуються десятки тисяч людей. Вони показують значну ефективність в тренуванні і в процесі реабілітації внаслідок різних пошкоджень рук, а також при відновленні активності після інсульту. Основною особливістю тренажера Бізон-1М, його унікальністю — є його конструкція. Через дев’яти ступенів свободи в русі рукоятки, яка забезпечена в обладнанні, здійснюється тренування м’язів рук, що знаходяться в сплячому режимі при використанні традиційних інструментарію (гантелей, гир), у вправах (віджимання, підтягування) та інше. З його допомогою всі приховані резерви вашого організму відкриваються, а сила в руках зростає набагато швидше.
В результаті, застосовуючи в тренуванні тренажери Сотская, Вам вдасться досягти необхідних показників швидше і при цьому заощадити багато часу. Цей пристрій компактно. Його легко можна розібрати, завдяки чому він зможе завжди перебувати у вас під рукою. Апарат поміщається в будь-які пакети та портфелі. Його можна брати з собою в офіс, відрядження та інші поїздки.

Тренажер володіє плавним регулюванням навантаження. Це дозволяє їм користуватися людям з абсолютно різними рівнями підготовки. Можуть його придбати навіть батьки своїм 6-річним дітям, які займаються боротьбою, хокеєм, тенісом і іншим видом спорту. Максимальний рівень установки навантаження є такий, що навіть найдосвідченіші бодібілдери, часом, зрушити рукоятку з місця.

Всі користувачі можуть підбирати собі оптимальні рівні для навантаження, не враховуючи вікову категорію і ступінь підготовки. За останній час було відмічено, що даний тренажер все частіше стали набувати жінки. Сфера застосування Бізон-м1 надзвичайно широка. На даний момент нашими клієнтами стали представники різних видів спорту: боротьби, волейболу, гандболу, хокею, тенісу, водного поло, паркуру, спортивної гімнастики. До того ж спочатку він був високо оцінений представниками російських і білоруських військ спецназу.

Досі вони є нашими основними споживачами. На додаток до всього, відзначимо, що тренажер став незамінним для реабілітаційної медицини. Він дуже ефективний при відновленні травмованих рук. Крім цього, звичайні любителі фітнесу та спорту, які не претендують на будь-які досягнення, також знайшли в пристрої відмінний засіб для підтримки спортивної форми. Області використання тренажерів Сотская настільки різноманітні, що немає меж здивуванню самим виробникам.

Серед останніх клієнтів були масажисти, установники вікон, водії-далекобійники.