Тренажери та їх функціїТренажери та їх функції

Деякі різновиди тренажерів

Сьогодні знову в моду входить турбота про власне здоров’я. Постійно з’являються нові тренажерні зали, фітнес клуби, різні курси і багато іншого. Крім цього, будь-яка людина при бажанні може займатися спортом навіть у домашніх умовах. Відмінними помічниками в такій справі можуть послужити різні тренажери.

Однак, перш ніж обзавестися подібним пристроєм, у більшості бажаючих можуть з’явитися деякі питання. Головні з них можуть стосуватися того, якими можуть бути тренажери і їх функції? Якщо говорити про всіх тренажерах спортивної індустрії, можна виділити дві основні групи: силові і кардіотренажери.
У кожного виду є природно свої переваги і недоліки. Основним призначенням кардітренажеров, в більшості випадків, є можливість знизити зайву вагу і підвищити загальний тонус організму. У свою чергу, силові тренажери виконують головну функцію шляхом виконання навантаження для певних видів м’язів. Також з їх допомогою можна скорегувати фігуру.

Відмінним варіантом такого пристосування є велотренажер. Він може підійти і любителям велосипедних прогулянок, а також усім бажаючим просто зміцнити власне здоров’я. Дане пристосування має множин достоїнств. Це один з найбільш надійних, безшумних, компактних видів тренажерів кардіоваскулярної групи. Заняття на тим можуть не просто підкачати м’язи, але підвищити витривалість всього організму.

Існують, звичайно, і інші тренажери і їх функції. Такими є також бігові доріжки. Це досить непоганий спосіб привести тіло у форму, знизити зайву вагу і поліпшити дихальну систему.

Що не мало важливо, бігові доріжки можуть тренувати практично всі групи м’язів. Головною перевагою даного виду тренажера, ставиться до категорії кардіо, є, звичайно ж, можливість використання різного спектру навантажень. Це дозволяє займатися на бігових доріжках не тільки професійним спортсменам, але і початківцям (див. Бігові доріжки TORNEO). Однак існує певний недолік, який полягає в енергозалежності і чималих габаритах.

Ще одним різновидом тренажерів є так звані еліптичні. Вони поєднують у собі функції велотренажера, степпера і бігової доріжки. Тренування на них можуть замінити катання на бігових лижах і заняття бігом. Навантаження при цьому направляється на м’язи ніг, рук, спини, литок, стегна.

Перевагою даного виду тренажера є його здатність звільнити від зайвого навантаження всі задіяні суглоби.