Тренажери жиму лежачиТренажери жиму лежачи
Лава для жиму лежачи та її використання
Вчені довели, що результати занять будуть практично ідентичними. Проте варто зауважити, що новачкам краще виконувати вправи на тренажерах, а спортсменам зі стажем більше підійдуть вправи зі штангою. Важливу роль відіграє положення тіла, оскільки при певному нахилі м’язи можуть бути задіяні більш ефективно, а значить і результатів від виконання вправ буде більше.
При виборі тренажерів слід звертати увагу на його надійність і максимальна вага, який передбачений для цього обладнання. Великою популярністю серед спортсменів користуються тренажери для преса і тренажери жиму лежачи. Завдяки простоті і зручності використання багато спортсменів воліють лаву для преса.

У ній немає експандерів або противаг. Якщо правильно розташується, то ноги і руки будуть зафіксовані, завдяки чому зручно виконувати підйом ніг і корпусу. Лава для преса може бути декількох видів.

Існують звичайні моделі й універсальні, обладнані спеціальними ручками для гантелей і трансформирующейся спинкою. На таких тренажерах жиму лежачи можна регулювати рівень нахилу, що робить вправи з гантелями і штангою більш зручними для виконання. Важливо звертати увагу на регулювання рівня нахилу.

..ще зі SportMashina.com: Лава для жиму
Лава для преса
Креслення тренажерів

Можливість відрегулювати її для зручного і найбільш ефективного положення зробить виконання вправ цілеспрямованим і індивідуальним. Такі вправи допоможуть пропрацювати всі м’язи черевного преса. Тренажери для жиму лежачи зазвичай виготовлені з міцних матеріалів. Добре якщо елементи конструкції з’єднуються болтами і гайками.

Максимальне навантаження лави повинна враховувати вага спортсмена і вага штанги, яку він може піднімати. Бажано, щоб на такому тренажері регулювалася спинка.