Тренажери жіночіТренажери жіночі

Особливості занять на жіночих силових тренажерах

Серед деяких представниць прекрасної статі побутує упередження щодо занять на силових жіночих тренажерах. Вони побоюються того, що за допомогою важких ваг їх жіночна фігура придбає чоловічі обриси. Хоча, насправді, це думка, звичайно ж, є помилкою, оскільки сама природа подбала про те, щоб жіночий організм і чоловічий мали кардинальні відмінності. Йдеться про вироблення в жіночому тілі спеціального гормону естрогену, який сприяє збереженню жіночої фігури, бере участь при формуванні округлих стегон і грудей і навіть впливає на характер.
Тому, як би жінка не намагалася піднімати тяжкості в спортзалі, в чоловіка вона не зможе перетворитися. При цьому порівнювати себе з жінками-бодибилдерами не варто, оскільки вони досягають розвитку м’язової маси не тільки за рахунок тренувань, але також за допомогою прийому стероїдів. У свою чергу, заняття на жіночих тренажерах дозволять підтягнути груди, сідниці, зменшити стегна, надати фігурі більш витончений вид і стати жінці ще більше привабливою. Тому головним завданням будь-якої жінки, що відправляється в спортзал, є необхідність відмови від упереджень і концентрація на вправах з правильним підбором тренажерів, для якнайшвидшого досягнення поставлених цілей.

Початковий етап на силових жіночих тренажерах при тренуваннях дозволяє підготувати всі м’язи тіла до отримання серйозних навантажень в майбутньому. З цього випливає, що з початку не варто дуже інтенсивно використовувати навантаження, щоб не перетрудиться. І не варто засмучуватися з приводу спрощеної програми, оскільки у будь-якого новачка в спортзалі, в незалежності від її статі, тіло може реагувати миттєво навіть на полегшені навантаження.

Саме завдяки цьому ви зможете відчути результат від тренувань дуже скоро. При цьому потрібно знати про інший, тобто справжньої небезпеки при заняттях на силових жіночих тренажерах — ризик отримання травми через недотримання правильної техніки виконання вправи. Необхідно займатися в своє задоволення, повільно і не поспішаючи, тому що так можна відчути, як працює кожен м’яз. Крім цього, не потрібно відразу намагатися підняти максимальний для вас вага, оскільки це тільки віддалить вас від досягнення необхідного результату. Також дуже важливо працювати на силових тренажерах за спеціальною програмою — схемою найбільш підходящих для вас вправ.

До числа базових занять для жінок в спортзалі відносяться: згинання / розгинання рук, при тренуваннях на біцепс-машині, вправи на скручування в тренажері для м’язів преса, жим ногами, жим в тренажері Сміта, застосування тяги верхнього блоку при широкому хваті. Важливо також визначитися з кількістю повторів і підходів.