Тренажерний зал як вибратиТренажерний зал, як вибрати

Як вибрати фітнес клуб

Дорога в "тренажерку"

Отже, ви вирішили почати ходити в тренажерний зал для занять фітнесом або бодібілдінгом.

Так як абонемент у фітнес клуб — не найдешевше задоволення,

радимо вам уважно підійти до вибору місця ваших тренувань.

• Важливо, щоб тренувальний зал був розташований недалеко від вашого будинку.

Не завдасть ніякого задоволення стояти по дорозі в спортзал у вуличних пробках

або взагалі витрачати на дорогу багато часу.

Особливо після тривалого тренування.

• Домовтеся про пробне тренуванні. Ви платите чималі гроші і довірите тренеру своє здоров’я, так чому б не переконатися, що зал дійсно добре обладнаний, тренажери зручні, а інструктор доброзичливий і усміхнений. Адже саме через хорошу, дружньої атмосфери і записуються у фітнес клуби.
Завдання інструктора — створювати такий настрій.

• Варто звернути увагу і на графік роботи тренажерного залу. Нехай він буде починати заняття раніше, а закриватися пізніше. Адже не завжди легко вписати тренування в повний справ і турбот робочий день.

Можливо, іноді вам доведеться заходити в зал рано вранці або зовсім пізно ввечері.

• Подивіться, чи пропонує зал які-небудь додаткові послуги. Непогано було б після інтенсивного тренування випити корисного свіжовичавленого соку або зеленого чаю, поспілкуватися з приятелями. Зручно, коли у фітнес центрі є солярій.

• Постарайтеся звернути увагу на чистоту в залі. Під час занять організм активно працює, підвищується потовиділення, розкриваються пори на шкірі. Легко можна заразитися якою-небудь інфекцією в недостатньо чистому приміщенні.

Вибирайте фітнес центр, в якій регулярно проводять прибирання.

Фітнес

• Можливо, для вашої програми занять необхідні кардіотренажери. Подивіться заздалегідь, чи всі потрібні вам пристосування є в залі. Найбільш популярні зараз велотренажери, бігові доріжки, тренажери, що імітують веслування.

• Важливим моментом ще буде вивчення варіантів оплати. Чи працює фітнес клуб по франшизі? Тобто якщо зал входить в мережу, то, можливо, вам буде зручніше ходити в робочі дні в той, який ближче до місця роботу, а по вихідних — в розташований біля будинку?

Яким чином зал хоче отримати гроші за абонемент? Звичайно, зручніше для них було б отримати всю суму цілком, але може бути, можлива розстрочка на кілька місяців або, навпаки, знижка у випадку, якщо ви відразу виплатите всю суму.

Сподіваємося, що фітнес клуб буде вам зручна і заняття принесуть користь!