Тренажерний залтренажерний зал

Вправи і тренування в залі для похуденіяЧтоби швидко і ефективно знижувати вагу, необхідно проводити комплексні енерговитратні тренування, спрямовані на опрацювання всіх груп м’язів. По-перше, так ви зможете уникнути в’ялості і обвисання шкіри після схуднення, а по-друге — зможете створити пропорційну і спортивну фігуру. Аеробне навантаження, фахівці вважають найкращим методом ефективного схуднення. Справа в тому, що в процесі такого тренування організм насичується киснем, який активізує процеси спалювання жирової тканини. При цьому відбувається комплексна опрацювання всіх м’язів.
Щодня для підтримки форми рекомендується виконувати аеробні вправи в тренажерному залі протягом 30 хвилин. Якщо ваші заняття спортом спрямовані на схуднення, тривалість тренування слід збільшити до години і більше. Також запам’ятайте, що одним із видів кардионагрузки є ходьба на біговій доріжці. Однак тут є невеликий недолік: такий вид занять не підходить огрядним людям, оскільки біг створює додаткове навантаження на суглоби і спину. Фахівці радять комбінувати кардіо і аеробні навантаження для ефективного схуднення.

Основними видами тренування серцево-судинної системи є заняття на велотренажері і еліпсоїді. Причому еліптичний тренажер дозволяє опрацювати практично всі м’язові групи. Після виконання кардіо і аеробного групи вправ в тренажерному залі рекомендується перейти до силових навантажень.

Протягом 20-25 хвилин слід виконувати комплекси, спрямовані на зміцнення м’язів. Зазвичай в цьому випадку в якості опору використовуються не тільки гантелі або млинці для штанги, а й власний вага що займається людини. До силових вправ відносяться підтягування та віджимання, які сприяють зміцненню рук, плечей, грудних м’язів, а також сідниць і ніг. Такі вправи допомагають замінити жирову тканину м’язової, що візуально дуже добре коригує фігуру. Також перевагою тренування в залі є зміцнення кісткової тканини — це допомагає запобігти всілякі вивихи і переломи.

Збільшення м’язової маси сприяє прискоренню процесів метаболізму, тобто організм охоче і набагато швидше втрачатиме зайві кілограми. Заняття, спрямовані на розвиток пластики і гнучкості, також допоможуть привести тіло у форму. Одними з таких вправ в тренажерному залі можуть стати елементи пілатесу або йоги.

Також запам’ятайте правило: кожне заняття має починатися з розминки, яка організм підготує до наступних навантажень. Щоб скласти оптимальну тренувальну програму, початківцям спортсменам рекомендується звернутися до професійного тренера. За вашими індивідуальними параметрами фітнес інструктор організовує комплекс занять, що сприяють коригуванню ваших проблемних зон.