Тренування м’язів обличчя і гарний настрійТренування м'язів обличчя і гарний настрій

Комплекс вправ для тренування м’язів обличчя

Тренування м’язів обличчя і боротьба з депресією

Для того щоб постійно відчувати себе в піднесеному настрої, бажано в звичайний комплекс фізичних вправ доповнити трохи компонентів з так званої гімнастики гарного настрою. Наприклад:

1. Спробуйте наморщити лоб так, щоб шкіра склалася в „гармошку”, Потім розслабте м’язи. Спробуйте запам’ятати почуття самого розслаблення, щоб через деякий час ви змогли його легко повторити. Повторіть цю вправу 10-15 разів до появи крихітного стомлення в м’язах чола.
2. Прикрийте очі і якомога сильніше зімкніть повіки. Не відкриваючи очей, повністю розслабтеся. У цьому випадку Ваші скроневі м’язи можуть трохи напружуватися.

Це нехитре вправа допоможе відпочити стомлені очам, а також надовго відучить Вас супити і жмуритися, як зазвичай трапляється при емоційних зусиллях або напружених.

3. Станьте перед дзеркалом, потім посміхніться самі собі. У випадку, якщо не зовсім виходить, спочатку побудуйте своєму відображенню в дзеркалі смішні „пики”. З самого початку вчіться „зберігати посмішку”.

Всі ці нескладні вправи для тренування м’язів обличчя допоможуть вам позбавитися від напруги.

У випадку, якщо Ви відчуваєте труднощі в емоційному плані, згадайте про „феномені шведських лісорубів”. Статистика показує, що шведи в першу чергу, люди найбільше розташовані до суїцидальних вчинків. Але, в той же час, серед шведських лісорубів самогубства взагалі відсутні. Вчені зробили висновок, що причина цього важка робота.

Таким чином, стала загроза опинитися під падаючим деревом сприяє виділенню організмом людини морфіноподібних елементів, які зводять до абсолютного мінімуму стресові впливу. Доречно сказати, що це ж трапляється з учасниками військових дій. Опіати, ендорфіни, а також інші внутрішні „наркотики”, Які виділяються нашим організмом в процесі фізичних навантажень, зменшують вразливість до всіляких стресів.

Відмінно допомагає від депресії також глибоке дихання.

Тому зрозуміло, чому люди на пенсії, часто піддаються депресії. У них знижується ступінь психічних і фізичних навантажень, і відповідно, припиняється ланцюжок внутрішньої „наркотичної” підгодівлі організму. Тому не полінуйтеся, завантажуйте себе різноманітними заняттями, адже фізична робота — це безпосередній захист від всіляких стресів.