Тренування м’язів по дняхТренування м'язів по днях

Як тренувати м’язи по днях

Професіонали рекомендують тренуватися не частіше, ніж три або навіть два рази на тиждень. Якщо займатися три рази, то це дозволить відпочити як м’язам, так і всьому вашому організму (дихальної, серцево-судинної систем). Таким чином, відбувається повне відновлення і понад відновлення.

Тому саме на цих Днями ви додає в масі. Якщо ж робити тренування чотири рази, то тоді вплив на групи м’язів будуть могутніше і більш акцентовані. При цьому атлети можуть підбирати найрізноманітніші вправи. Така схема забезпечує активність роздратування м’язів, а також вимагає ретельного відновлення.
Однак зауважимо, що дана програма доречна тільки для старичків! Вибір щодо днів, за якими будуть відбуватися тренування, залишається за вами. Серед основних м’язових груп розподіляють: спину і біцепс, плечі і ноги, груди і трицепс.

Це традиційна схема (але є й інші). Ці м’язи радять тренувати разом по днях: у перший слід приділити увагу грудей, у другій — ногам, а в третій — спині. Тренування м’язів по днях зазвичай доповнюють другорядним комплексом. Тому до основної м’язової групи примикають ті м’язи, які були включені в дію під час тренування.

Приміром: — 1 день. Виконуючи основні, базові вправи на грудях (жим гантелей лежачи, жим лежачи, пуловер), ви помітите, що бенкет цьому працює така другорядна м’яз, як трицепс. У зв’язку з цим, закінчивши основний комплекс вправ на грудях, необхідно «добити» трицепс. Як результат, організм отримує відмінне навантаження для другорядної м’язи і час на відпочинок, тому як в інший день трицепс задіятися не зможе. Так, він разом з грудьми буде повністю відновлюватися.

Адже, як відомо, це є одним з головних факторів у процесі набору маси; — 2 день. Згідно тренуванні м’язів по днях необхідно перейти до ніг, а потім до плечей. Так як плечі не задіюються під час тренування ніг, потрібно додати їх на наступний день з метою їх повноцінної «прокачування».

Якщо ж робити плечі в той день, коли і руки, наприклад, тоді не вийде якісної роботи на руках. Це досить складно. Хоча розробляють і такі програми, в яких руки тренують і в цей день; — 3 день.

Найчастіше спина супроводжується біцепсом, тому що він приступає до роботи з найпершого вправи для спини в якості «згинача». Відповідно, його потрібно «добити», як і трицепс в першому дні.