Тренування м’язів рукТренування м'язів рук

Правила тренування м’язів рукПервая помилка багатьох спортсменів — регулярне тренування рук. Таким чином, м’язи просто не мають часу на відновлення. М’язи рук невеликого розміру, тому перевтомити їх досить просто. Відпочиньте від опрацювання рук 2-2,5 тижні, після чого можна буде знову активно включатися в роботу.

Постарайтеся детально ознайомитися з програмами тренування м’язів рук, складеними професіоналами — це дозволить вам підібрати комплекс вправ для себе. У спортивному світі існує всього декілька програм опрацювання рук, які не містять вправ на згинання біцепса. При цьому, незамінне вправа — підтягування — новачки згадують в процесі тренування спини. Однак і для рук підтягування дуже ефективні. Також можна збільшити навантаження, використовуючи додаткові ваги.
Вправи на розтяжку, виконані після тренування, допоможуть вам швидше відновитися. Недавні наукові дослідження дозволили довести, що розтяжка робить позитивний вплив на процеси росту м’язів. Оскільки часто трапляється так, що передпліччя є слабкими і не дозволяють працювати з вагами, включіть в свою програму тренувань вправи на цю групу м’язів. У процесі тренування м’язів рук можна забувати про опрацювання ніг.

Оскільки включити в тілі анаболічний режим можуть ноги, в тренувальну програму слід внести відповідні вправи. Після опрацювання ніг рекомендується дати організму відпочинок на один день. Також, при тренуванні рук, зверніть увагу на свій раціон, він повинен бути збалансований по жирах, білків і вуглеводів. І пам’ятайте про добовій нормі води. Поставте перед собою мету і уявляйте себе подумки таким, яким хочете побачити через місяць, два, три і т.д.

Визначте свій ідеал і прагнете до нього. Міняти прогрес щодня не варто, просто працюйте над собою і впевненим кроком йдіть до мети. Під час тренування м’язів рук, багато в чому процес залежить від якості відновлення організму. Не секрет, що в процесі занять спортом, м’язові волокна піддаються стресу і руйнуються, тому потрібно їх відновлювати. Повноцінний відпочинок дозволяє також забезпечити активний приріст м’язів.

Запам’ятайте — м’язова маса росте в період відпочинку і відновлення. Зверніть увагу на свій сон — триватиме він повинен близько 8:00. Не зайвим буде похід до масажиста або в сауну. Можна також прийняти ванну або просто погуляти на свіжому повітрі.

А, з іншого боку, відновлення можна проводити активно: кардиотренировка, басейн, ігри і т.д. Ці прості рекомендації дозволять вам оптимізувати свою програму тренування і наблизять до заповітної мети.