Тренування м’язів животаТренування м'язів живота

Тренуємо м’язи живота

Чим насправді є прес? Виявляється, це пряма м’яз живота, саме вона створює візуальний об’єм, і звичайно ж, ті самі «кубики», які намагаються все накачати. Отже, тренування м’язів живота спрямована на опрацювання цього м’яза. Зовнішній косий м’яз втягується в роботу шляхом всіляких варіацій нахилів і бічних скручувань в різні боки.

Слід зазначити, що посилена така опрацювання зробить Вашу фігуру навпаки непропорційною через збільшення талії. Велика частина вправ, націлених на прямий м’яз живота і на освіту кубиків, являє собою різні варіанти скручувань. Однак потрібно не забувати, що як внутрішня косий, так і поперечний м’яз живота при подібних тренуваннях практично не залучаються до роботи. Однією з проблем преса є слабкі внутрішні м’язи, які погано утримують органи живота.
Це служить причиною ефекту його «вивалювання»: він набуває круглу форму, і необхідно дуже постаратися при спробі втягнути його всередину, не кажучи вже про плоскому пресі. Якщо ви задалися метою накачати собі кубики, підтягнути і зробити свій живіт рельєфним, то ви повинні додатково опрацьовувати внутрішні м’язи. Адже саме вони створюють якийсь м’язовий каркас, шляхом стягування корпусу, роблячи при цьому спортивну фігуру.

На противагу вправам для зовнішніх м’язів преса, внутрішні є статичними. Для початку вам потрібно навчитися «чути» їх, а потім тримати в напруженому стані якомога довше. Також популярними серед вправ для преса вважаються «Вакуум в животі», спрямований на тренування дихання, і «Планка», при якій напружуються абдомінальні, корпусні і сідничні м’язи. Досить оптимальним варіантом вважається домашня тренування в якості ранкової гімнастики.

Вже через кілька тренувальних тижнів ви побачите помітні поліпшення тонусу їх корпусу і явну підтягнутість. Акцентуємо вашу увагу на той факт, що тренування м’язів живота не спрямована, та й не здатна спалювати жирові відкладення в абдомінальній області. У випадку, якщо у вас є бажання опрацювати рельєфи живота, то ви повинні почати з певної програми фізичних навантажень, націлених конкретно на спалювання жиру. Використовуючи статичні вправи в тренуванні м’язів живота, Ви зробите їх набагато підтягнутими, а фігуру — спортивна.

Слід працювати над ними по кілька хвилин щодня, і в результаті ви побачите негайний результат.