Тренування з гантелямиТренування з гантелями

Переваги використання гантелей для тренувань будинку

Найбільш універсальним і доступним снарядом для проведення домашніх тренувань є гантелі, за допомогою яких можна збільшити м’язову масу і силу, а також позбутися від непотрібних жирових відкладень. У гантелей для тренувань є кілька основних переваг перед іншим спортивним спорядженням. По-перше, вони мають значно нижчу ціну, ніж інший спортивний інвентар, що робить їх доступними всім дорослим людям.
По-друге, вони займають мало місця, чого не можна сказати про громіздких тренажерах, що доставляють масу незручностей, особливо в малогабаритному житло. Основна частина тренажерів використовується для тренування лише деяких груп м’язів, що обмежує можливості в опрацюванні інших м’язів тіла. Гантелі ж, за допомогою виконання ряду певних вправ, дозволяють прокачати практично всі м’язи.

Крім того, гантелі для тренування є своєрідним міні-спортзалом, який може пересуватися разом з власником. Наприклад, їх можна використовувати навіть в умовах відрядження або відпочинку. Вони легко поміщаються у валізі і важать не надто то багато. Триразові тренування з гантелями по годині за день будуть утримувати м’язи в тонусі і додадуть організму здоров’я і силу.

А при дотриманні певної програми тренувань з гантелями, вже через півроку можна домогтися придбання атлетичної статури. Даний вид вправ вважається силовим, тому тренування необхідно будувати з урахуванням принципу поступового збільшення ваги. З цією метою правильніше буде придбати розбірні гантелі, а не варіант з фіксованою вагою. Причому максимальна вага нехай краще буде більше, ніж ви здатні підняти. Так ви зможете збільшувати вагу гантелей і домагатися більшої витривалості тіла, збільшення сили.

З гантелями розроблено на сьогодні величезна безліч найрізноманітніших вправ. Засвоївши лише десяток з них і проводячи регулярні тренування, можна зробити фігуру максимально наближеною до ідеалу краси. При проведенні тренування з гантелями слід пам’ятати, що основна частина вправ грунтується на виконанні анаеробних рухів, тому в комплекс занять слід включати і аеробні вправи, типу бігу, плавання, швидкої ходьби і іншого. За їх допомогою вдасться збільшити частоту скорочень серця і глибину дихання, а, отже, об’єм легенів.

Взагалі гантелі добре допомагають домогтися максимальної рельєфності і краси м’язів. Якщо виконувати вправи з даними снарядом в сукупності, наприклад, зі штангою, яка добре збільшує силу, то тіло в якнайшвидшому часі придбає тих форм, якими хваляться на міжнародних змаганнях навіть відомі бодібілдери.