Тренування з пауерліфтингу для новачківТренування з пауерліфтингу для новачків
Пауерліфтинг тренування новачкові
На сьогоднішній день існує величезна кількість охочих розпочати займатися силовим видом спорту — пауерліфтингом. Основну масу бажаючих складають люди віком від 35 років.

Тренування пауерліфтингу необхідні для збільшення м’язової маси, зміцнення зв’язок і розучування основної бази вправ з пауерліфтингу. Оскільки в основному цікавляться даним видом спорту вже дорослі люди, то найчастіше вони хочуть почати займатися пауерліфтингом не для змагань, а для того щоб набрати м’язову масу або збільшити свою вагу. Такі люди в основному хочуть займатися пауерліфтингом без тренера, тому їм потрібен графік і правильна послідовність виконання вправ. Пауерліфтинг підходить тим людям, які не мають проблем з хребтом, серцево-судинною системою, хочуть збільшити свою вагу, набути величезну силу і витримку.
Пауерліфтинг тренування
Деякі тренера пропонують програму тренувань з пауерліфтингу на 21 вправу, які складаються з навантаження на ноги, груди, спину і руки. Тренування пауерліфтингу включають в себе жим лежачи, присідання зі штангою, згинання та підйом ніг, підтягування зворотним хватом або біцепс зі штангою, розгинання рук з верхнього блоку та інше. Під час цих тренувань задіюються майже всі групи м’язів, але основний акцент робиться на ногах, руках і плечах, причому кожна м’язова група гойдається один раз на тиждень.

Що стосується частоти виконання кожної вправи, то на одну вправу необхідно робити три підходи по 10-15 разів. Потім потрібно переходити на базові вправи, також можна додати по 1 підходу до 8-12 разів, при цьому збільшуючи вагу снарядів. У першу чергу, це стосується присідань, підтягувань, жимів, віджимань і станової тяги.

Цю програму тренування пауерліфтингу потрібно дотримуватися і робити три місяці. Після чого необхідно збільшити вагу, змінити послідовність вправ і замінити деякі вправи, так як м’язи має особливість звикати до навантажень.

..ще зі SportMashina.com: Що таке пауерліфтинг?
Нормативи пауерліфтингу
Федерація пауерліфтингу Росії

Крім тренувань величезне значення для нарощування м’язів має спортивне харчування, яке потрібно починати після кількох місяців курсу занять з пауерліфтингу. Потрібно щоб ваш організм звик до навантажень і увійшов в тонус. У спортивне харчування входять протеїни, мінерали, амінокислоти, протеїнові батончики та інше. Варто відзначити, що під час тренувань необхідно 3-4 разове збалансоване харчування.

Початківці спортсмени повинні включити в свій раціон білок і вуглеводи.

Тренування з пауерліфтингу для новачків відео

На відео продемонстрірованна типова тренування в пауерліфтингу.