Тренування з власною вагоюТренування з власною вагою

Програма тренувань з власною вагою

У багатьох уже склався стереотип, що без тренажерного залу не домогтися схуднення і не привести себе у форму. Насправді, в цьому є своя частка правди, але в більшості випадків це відмовка для ледачих. Для професіонала тренування з власною вагою не матимуть ніякого успіху, а для новачка у культуризмі та в спорті програма тренувань з власною вагою досить значима і результати відчутні, якщо її правильно розробити і займатися регулярно і старанно.

До того ж, така програма ідеальна для занять на дому.

Вправ з власною вагою безліч, а ще більше їх різних варіацій. Зрозуміло, набрати м’язову масу вони не допоможуть, але підтримати фізичну форму, зберегти тонус м’язів і позбавити від декількох сотень зайвих калорій зможуть однозначно. Якщо працювати в парі з напарником, то можна значно збільшувати навантаження і урізноманітнити тренування.
Не погано було б придбати хоча б кілька гантель і еспандер, але і без них можна обійтися.

Перед тим, як приступити до занять потрібно взяти до уваги, що результат буде залежати тільки від регулярності і старанності. Якщо правильно вибрати програму тренувань, віджимання від підлоги можуть за півроку дати дивовижний разів, до 100 повторів за один сет. Це вже відмінний показник витривалості і сили рук.

У систему домашніх вправ можна так само включити віджимання між стільців, похилі віджимання, віджимання з додатковою вагою (важкий рюкзак на спині), віджимання вузьким упором. Використовуючи у вправах підсобний інвентар, в першу чергу подбайте про свою безпеку. Якщо переконані, що інвентар вас не підведе, тоді саме час звернути увагу на зручність, щоб уникнути травм при неправильному положенні тіла ва час виконання вправи.

Будь-яка програма фізичних тренувань включає в себе звичайні підтягування. Вони є унікальним вправою, яке активує найширші м’язи рук і спини, а зворотним хватом можна домогтися «прокачування» біцепсів, оскільки основна частина навантаження переноситься саме на них.

Планкінг - вправа зі своєю вагою

Для розвитку м’язів ніг застосовуються різні варіанти присідань: на одній нозі, з додатковим вантажем, в комплексі з вправами на верхні групи м’язів; випади; підйоми на носках. Останні так само можна виконувати з додатковим вантажем, це допоможе зміцнити ікри.

Крім перерахованого можна включити в тренування жим лежачи або стоячи. Якщо немає гантель, то можна брати пластикову пляшку з водою або стара бабусина праска, головне — щоб було зручно тримати в одній руці. Урізноманітнити тренування з власною вагою дуже просто, потрібно тільки мати бажання і прагнення.