ТрібестанТрібестан

Препарат трібестан

Трібестан значно посилює жировий обмін і, отже, знижує рівень холестерину в крові. Також знижується густота і згортання крові. Позитивний вплив препарату сприяє посиленню статевої функції і підвищенню загального тонусу.

У чоловіків спостерігається збільшення продукції лютеїнізуючого гормону і тестостерону. У зв’язку з цим активізується лібідо, зміцнюється ерекція, підвищується вироблення і збільшує рухливість сперматозоїдів. На жінок дана речовина впливає таким чином, що підвищується естрадіол і фолікулостимулюючий гормон, тому відновлюється репродуктивна функція.
Трібестан інструкція має список рекомендацій щодо приймання при загальній стомлюваності в період фізичних навантажень, при атеросклерозі і при порушеннях репродуктивної системи. Трібестан не можна використовувати до настання 18-річного віку, хворим з порушеннями серцево-судинної системи, вагітним і годуючим груддю жінкам, а також при аденомі простати і при індивідуальній непереносимості компонентів, які входять до препарат. Прийом цього лікарського засобу може ускладнюватися алергічними реакціями, наприклад, головним болем або нудотою. У цих випадках необхідно припинити використання препарату на кілька днів.

Несподівані відгуки про тібестане залишають спортсмени, які займаються бодібілдингом. Вони застосовують препарат для підвищення секреції гормонів. Таким чином, бодібілдери підвищують якість своєї фізичної форми.

Основна відмінність в прийомі — багаторазове збільшення добової дози препарату. Результати застосування приголомшливі — помітно збільшується сила і витривалість, але після припинення курсу ці показники дещо знижуються. Існує ймовірність незначного набору маси і поява вугрової висипки.

Можна зробити висновок, що трібестан — це активне лікарський засіб, позитивний вплив якого підтверджено на практиці. Він впливає на найважливіші системи організму, тому відносно прийому потрібно проявити граничну обережність.