ТрібулустанТрібулустан

Трібулустан збільшує силу і витривалість в тренажерному залі

Компонент дегідроепіандростерон разом з його сульфатним ефіром сприяє здійсненню важливих фізіологічних дій в людському організмі. При утворенні стероїдних гормонів ці речовини є ядром процесів вироблення холестерину. Якщо прийом препарату буде регулярним, рівень тестостерону зросте втричі. Розглянемо компоненти Трібулустан. Корейська горянка містить довгий перелік флавоноїдів та їх глікозидів, серед яких найважливішим вважається ікаріїн.
Він, шляхом стимуляції продукції азоту, значно покращує кровопостачання статевих органів і м’язових мас. До м’язам швидше транспортуються необхідні поживні речовини і кисень. Речовина взаємодіє з андрогенними рецепторами, прискорює м’язову гіпертрофію, загалом, діє як тестостерон. Пажитник має анаболічну дію, тобто він стимулює ріст м’язової маси в молодості і уповільнює її зникнення в старості. Регулярне застосування пажитника знижує рівень глюкози і холестерину в крові.

Лікарський імбир має широкий спектр фармакологічної дії і позитивно впливає на всі системи і органи людського організму. Він працює, як протизапальний, спазмолітичний, тонізуючий і антикоагулянтний препарат, що поліпшує обмін речовин і стимулюючий імунітет. Трібулустан в якості спортивної добавки використовують у фітнесі, пауерліфтингу та бодібілдингу. Щоб збільшити витривалість, м’язову масу і силу, препарат застосовують безпосередньо в період інтенсивних тренувань. Якщо його застосовувати між стероїдними циклами, добавка допоможе підтримувати обсяг м’язової маси.

Трібулустаном замінюють деякі стероїдні препарати. Також він допомагає знизити загальний рівень холестерину в крові. На сьогодні випадки передозування препарату не відзначені. Що стосується його токсичності, то для цього над тваринами були проведені експерименти, які показали, що токсичність з разової дози становить 1 грам на кілограм ваги.

За аналогією, для людини вагою в 70 кг, разова токсична доза становить 280 таблеток Трібулустан.