Трицепс з гантелямиТрицепс з гантелями

Вправи на трицепс з гантелями

Сила наших рук переважно визначається роботою трицепса, який має також назву триголовий м’язи руки. Її робота проводиться навіть при розгинанні ліктя. При бажанні володіти красивими і сильними руками, необхідно виконувати певні вправи з гантелями на трицепс. Однак при цьому важливо дотримуватися деяких порад. Не варто звертатися до допомоги всіляких тренажерів, оскільки вони працюють у досить обмеженій площині, ізольовано.
При тому, як гантелі забезпечують роботу з вільними вагами і активізує велику кількість стабілізуючих м’язів, які контролюють рух при проведенні вправи. Крім того, гантелі дозволяють здійснювати тренування навіть перебуваючи вдома. Існує декілька ефективних вправи на трицепс з гантелями. Серед них, наприклад, вельми хороших результатів дозволяє домогтися розведення даних снарядів за головою. Для цього слід зайняти стартову позицію (сісти на стілець або встати прямо і розставити ноги), взяти в руку гантель, яку підняти над головою.

При цьому вільна рука може допомагати тренується, схопивши її за лікоть, зробивши цим своєрідний замок. Руку повільно опускають за голову, не рухаючи верхньою частиною руки і зігнувши в лікті. Далі руку необхідно повернути до вихідного положення і повторити вправу необхідну кількість разів. Після цього те потрібно повторити з другої рукою. Ефективним вправою з гантелями на трицепс є французький жим.

Для його виконання тренирующийся укладається на лаву і бере гантелі в руки. Долоні при цьому повинні направлятися один до одного, розташовуючись над грудьми. Гантелі при цьому повинні практично стикатися. Плечі утримують на місці і згинають руки в ліктях, щоб завести гантелі за голову.

Далі руки повільно повертають в стартову позицію, намагаючись не випрямляти лікоть до кінця. Дуже хороших результатів можна добитися і при розгинанні руки в нахилі, для чого стають прямо і ставлять біля себе стілець або лавку. На обрану поверхню кладуть ногу з рукою і стежать, щоб верхня частина тіла стала паралельною підлозі. Спину слід утримувати прямо.

Гантель беруть в руку і піднімають її так, щоб її верхня частина стала також паралельної підлозі. Отже, рука повинна зігнутися під прямим кутом в лікті. Далі руку розгинають на всю довжину до досягнення вертикального положення до підлоги. Після цього повільно повертаються у вихідне положення. Перераховані три вправи з гантелями на трицепс здатні зробити ваші руки максимально сильними.

При регулярному їх виконанні м’язи стануть максимально підтягнутими і рельєфними.