Трійка пауерліфтингуТрійка пауерліфтингу

Силове триборство — золота трійка пауерліфтінгаУже давно стало відомо і гранично зрозуміло, що силове триборство під силу далеко не кожному. Тільки дуже вперті спортсмени здатні досягти певних результатів і добитися поставленої мети. Саме пауерліфтинг вимагає від атлетів неймовірною і дуже жорстокою самодисципліни, адже всі вправи необхідно виконувати постійно і виключно в найсуворішій послідовності. На самих змаганнях це виглядає так: присідання зі штангою, жим лежачи, станова тяга та сума. При цьому розподіл спортсменів відбувається за кількома критеріями: стать, вага і вік.
Варто відзначити, що головним обмеженням участі в чемпіонатах, є вік, тобто спортсмен, який не досяг 14 років, приймати участь у змаганні не може. Дані правила поширюються на всі рівні змагань, починаючи від проходять у навчальних закладах і закінчуючи міжнародними. Кожному учаснику дається право вчинити три спроби, а кінцевим результатом буде вважатися найбільш вдала. Так, переможцем стає той атлет, якому вдалося набрати максимальну суму, а решта розташовуються в таблиці по убавленія. Необхідно зауважити, що якщо кілька спортсменів набрали абсолютно рівний результат, то в турнірній таблиці з силового триборства вище розташується той, чия маса тіла менша.

Всі троеборци дотримуються деяких правил, які є неписаною істиною пауерлифтера: 1. Вправи необхідно виконувати виключно в повному обсязі. Ті маленькі перевантаження, які постійно отримує організм, підготують його до подолання суттєвої ваги на змаганні. Крім того, при подібному розвитку відбувається адаптація опорно-рухового апарату, а самі сухожилля і м’язи стають товстішими.

2. Належна увага необхідно приділяти допоміжної мускулатури, а саме нарощуванню її сили і витривалості. Це пов’язано з тим, що акцентуючи увагу на великих робочих м’язах, атлети забувають про дрібних, а подібне нехтування чревато розривами останніх на змаганнях. 3. Постійний контроль харчування допоможе звести жирову масу до мінімальних показників, а м’язову — наростити. 4. Не допускається поступовий розвиток однієї м’язової групи. Силове триборство передбачає гармонійне збільшення силових показників.

5. Необхідна особливо ретельна концентрація на усуненні слабких місць. Виконання цих правил, постійні тренування по завчасне складеним планом і непереборне бажання досягти поставлених цілей — допоможуть атлетам не зупинитися на половині наміченого шляху.