Турбослім для схудненняТурбослім для схуднення

Серія препаратів для схуднення Турбослім

Упаковка препарату може містити капсули трьох видів: білі — приймаються вранці, рожеві — вдень, а сині — увечері. Згідно з інструкцією, для ефективного схуднення Турбослім слід пити по 2 капсули за один раз. До складу препарату входять: • кальцій і вітамін С — для приведення м’язів в тонус і зміцнення судин; • екстракт гуарани — для розщеплення жирової тканини і додання бадьорості. Щоб придушити апетит, вдень слід пити рожеві капсули, які прискорюють процес зниження ваги і нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Капсули синього кольору містять гарцинію, хром і L-каротин і очищають організм від шкідливих речовин.
Для посилення ефекту зниження ваги рекомендується також вживати пакети-саше, які очищають нирки та печінку. Для схуднення з Турбослім необхідно слідувати таким рекомендаціям: • зведіть вживання алкоголю до мінімуму; • обмежте прийом їжі у вечірній час; • під час їжі ретельно пережовувати їжу; • виключіть з меню солодкі, жирні і вуглеводні страви. Капсули «Турбослім-день» приймають під час сніданку по одній штуці. «Турбослім-ніч» п’ють під час вечері. За допомогою «нічних» капсул можна позбутися 400 калорій і прискорити процеси розщеплення жирової тканини під час сну. За інструкцією рекомендується пити Турбослім для схуднення протягом чотирьох тижнів, далі після перерви в один місяць можна знову повторити курс.

Активні компоненти препарату (цинк, меліса, хром, сенна): • знижують вміст холестерину в крові; • підвищують імунітет; • підсилюють кровообіг; • пригнічують апетит. У серії препарату Турбослім є ще й очищающий чай, який вживається під час їжі. У день потрібно випивати мінімум дві порції чаю. Він сприяє розщепленню жирів і очищає організм від шлаків.

У серію Турбослім також входить кави для схуднення. Напій потрібно пити в першій половині дня. З його допомогою запускається процес спалювання жирів.

До складу Турбослім кави, крім самої кави сорту Арабіка, входять куркума, гарцинія, сенна, лопух і хвощ. Даний напій можна вживати, якщо у вас спостерігається порушення сну, гіпертонія, атеросклероз. Про препарат від тих людей, яким вдалося схуднути за Турбослім, ходять в основному позитивні відгуки. Багато схудлі дійсно відзначають, що Турбослім допоміг очистити організм і позбутися від надлишкової маси тіла. Однак відгуки лікарів про застосування Турбослім для схуднення не є настільки позитивними.

На думку фахівців, в ході прийому препарату з’являється послаблює властивість організму, а по закінченні прийому Турбослім можуть з’явитися проблеми зі стільцем.