ТуринаболТуринабол

Стероїди: Туринабол

Цей анаболічний стероїд НЕ ароматизований. Його дія в меншій мірі андрогенну і більшою — анаболічну. Цей препарат приймають для якісного нарощування м’язів.

Атлети знають, що прийом чистого тарінабола не дасть бажаного ефекту, його потрібно використовувати разом з іншими стероїдами, тоді він себе дуже добре проявляє. Відгуки про препарат кажуть, що набраний в результаті прийому вага буде невеликим, але результат його дії буде тривалим, навіть після припинення курсу. Туринабол не затримує воду в організмі, тому приріст маси є дуже якісним. Ще одна безсумнівна перевага — це значне збільшення витривалості і сили в атлетів.
Чимала ціна препарату повністю компенсується його високою якістю і повної нешкідливістю. Також відгуки підтверджують інформацію про те, що якщо за 5 днів до початку змагань припинити прийом цього стероїду, будь-який з допінг-тестів покаже негативний результат. Туринабол почав вироблятися в 1963 році німецькими фахівцями в області розробки стероїдів.

З 1956 року цей препарат почали активно використовувати в медицині, а в 1972 році на нього звернули увагу і важкоатлети. У 1972 році Turanabol брали багато спортсменів силових і швидкісних видів спорту. Завдяки цьому стероїду спортсмени Німеччини на Мюнхенській Олімпіаді в 1972 році посіли почесне друге місце. Багаторічний досвід вживання туринабола підтверджує безпечність препарату.

Професійні спортсмени говорять про те, що негативні реакції організму на препарат вкрай рідкісні. Вони можуть виникнути тільки при значному перевищенні норми або при безграмотному складанні комбінацій.