ТурнікТурнік

Тренажер — турнік

Простий тренажер — турнік.

Здавалося б, все з дитинства знають про користь підтягувань і вправ на турніку. Не варто забувати про ці вправах і зараз, незважаючи на велику кількість інших тренажерів. Заняття на турніку доступні кожному, не вимагають серйозної підготовки, але дають відмінні результати.

Тренування на турніку підійдуть представникам як сильного, так і прекрасного, слабкої статі.

Тільки, будь ласка, не починайте заняття в період, коли у вас загострення якого-небудь захворювання спини. Зачекайте одужання. Пам’ятайте, турнік, незважаючи на його простоту, — це серйозний тренажер.

Вправи на турніку не завдадуть вам шкоди, якщо ви будете виконувати їх правильно (cм. Відео вправи + програма тренувань турнік, бруси), адже турнік дає природну навантаження на організм і скелетні м’язи.

Вправи на турніку
Спочатку про хватах руками, їх два види — стандартний, коли ви бачите тильну сторону рук, а великі пальці відвернуті від вас, і зворотний — коли великі пальці повернені до вашої особи. Кажуть, що при зворотному захопленні зручніше виконувати підтягування, а при стандартному — вправи, що мають у своїй основі висіння. Але взагалі-то ви можете тримати руки в тому положенні, яке вам зручно.

•Таке просте вправу як підтягування чудово розвине м’язи спини, м’язи плечового пояса, дуже добре зміцнює руки. Якщо ви хочете зробити спину ширше, то підтягування виконуйте з широким захватом, торкаючись при підйомі турніка потилицею.

•Для жінок підтягування буде не менш корисно. Адже це нехитра вправа зміцнить м’язи грудей без всяких хірургічних втручань. Якщо це дається важко, то турнік можна опустити нижче, на висоту особи.

•Гарне вправа для м’язів живота — підтягувати ноги до перекладини. Тримайтеся руками і силою преса піднімайте прямі ноги. З часом ви легко переможете своїх товаришів по заняттях на турніку, коли на час будете тримати куточок.

•Повертати корпус вправо і вліво, в той час, поки висите на турніку, теж дуже непогане вправу. Воно відмінно розробляє м’язи спини і рук.

•Можна, повиснувши на турніку, піднімати до грудей ноги, згинаючи їх у колінах, спочатку одну, потім іншу, можна обидві разом.

•Добре також, повиснувши, намагатися ляснути себе п’ятами по сідницях. Якщо не виходить обома ногами, спробуйте зробити це по черзі кожною ногою.

•Згадайте і знайомий з дитинства «підйом з переворотом». Спочатку треба підтягтися на руках так, щоб лікті утворили прямий кут, піднімаємо зігнуті ноги і потім розпрямляє їх, закидаючи за турнік. Повертаємося, підтягуючись руками, у вихідне положення.

Вправ на турніку чимало. Спробувавши різні, ви знайдете ті, які підійдуть особисто вам. Виконуйте спочатку по невеликій кількості повторів (рази по 4), а коли відчуєте, що у вас легко виходить, збільшуйте навантаження.

Ви побачите, як корисний для фігури і здоров’я такий простий тренажер — турнік.